Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan sorozatokat...

Mondanátok olyan sorozatokat mint pl. a Kínos (Awkward) című sorozat? Tényleg, lesz a Kínosnak 6. évada?

Figyelt kérdés

Mert annak hamar vége lesz és valami mást is szeretnék nézni, de majd azt is újra fogom.:)

És azt sem tudom hogy lesz-e 6. évad:)


2016. jún. 6. 16:57
 1/6 pann02 válasza:

Ugyanebbe a cipobe jarok,mint te..:D

Imadom a kinost,de sajnos nagyon hamar vegeztem vele,es most nemtudom mit nezzek..mindenkepp olyat szeretnek,ami hasonlo

En a simlis spineken gondolkozom,az elso reszt mar meg is neztem..nem rossz,de persze nem er fel a kinoshoz

De folytatom,kivancsi vagyok,mi lesz benne..adok neki egy eselyt


De visszaterve a kinoshoz,en ugy tudom,hogy nem lesz 6. evad

2016. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen :D az ba baj higy én már végig néztem a Simlis Spinéket is de ha te nem akkor nézd meg mert olyan mint a Kínos... :)
2016. jún. 22. 11:51
 3/6 That girl válasza:

Sziasztook :))

Megválaszolva a kérdésedet:Igen lesz 6. évada több információt nem közöltek a rendezők csak azt,hogy nagyon izgalas évadot várunk ezekben a napokban :) Sajnos aztsem mondták meg mikor várható.. De legalább lesz lezárása(vagy folytatása)a történetnek..

2016. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 That girl válasza:

Ohh és ez nem olyan mint a Kinos de én nagyon szeretem ezt a sorozatot..:Hazug csajok társasága(Pretty Little Liars)

Remélem tetszeni fog.. :)

2016. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi biztosan bele nézek :D
2016. aug. 15. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval lesz 6. évadaa?? :o Azt hittem, hog csak ez a 5/B lesz mert ugye az 5 évadot két részre bontották... De akkor tényleg lesz 6. évada? *-*-*
2016. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!