Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani filmeket?

Tudnátok ajánlani filmeket?

Figyelt kérdés

Lenne pár kikötésem, hogy milyenre gondolok.

A lényeg,hogy legyen érdekes, igényes, színvonalas elgondolkodtató, legyenek benne csavarok, rejtelyes legyen.

Ne legyen "régi" minimum 2002-es legyen.

A téma meg inkább lélektani, de lehet kalandos, humoros, scifi,horror, romantika kb akarmilyen téma.

Akármennyit irhattok. Mindnek orulok. Szoval hajrá, irjatok sokan és sokat.

Előre is köszönöm.



2016. jún. 8. 23:26
 1/8 anonim válasza:
A te filmed, az all-time mindfuck movie-k királya: Mr Nobody!
2016. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Esetleg megtudnál dobni egy linkkel?mert telóról vagyok.

Nagyon hálás lennék.

2016. jún. 9. 00:03
 3/8 anonim válasza:
[link] remélem ilyen linkre gondoltál, letöltőlinket nem tudok adni. :D ncore-on fent van
2016. jún. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ahogy olvastam a kerdesed,nekem rogton a pillango hatas ugrott be. Harom reszes,de csak az elsot erdemes megnezni..nagyon erdekes.
2016. jún. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Papi Gonzales ***** válasza:
Tomas Alfredson - Let the right one in
2016. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez ugrott be a kérdésedet olvasva:

[link]

2016. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

The prestige- Tökéletes trükk

Pillangó hatás

Rekviem egy álomért

(Amerikai szépség és A jövő kezdete c filmeket se hagyd ki!)

A forrás

2016. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Unari ***** válasza:

Kár hogy meghúztad a határt 2002-nél, Van egy két jó film régebbről is ami üt minden mai alkotást. Igen komoly. Azért leírok párat hátha felkelti az érdeklődésedet. Én nem bántam meg mikor nekem is ajánlották. Oda írok némi infót mert sok a hasonló magyar című film. A port.hu-n nézz utána. Ott be tudod határolni.


- Születésnap (dán film döbbentő 1998)

- Ember gyereke (anti utópiás dráma 2006)

- Hold (sci-fi dráma 2009)

- The mist (sci-fi dráma, Stephen King 2007 a legütősebb vég amit valaha láttam) magyarul köd címmel jelent meg. Ne keverd össze az 1998-as köddel valamint 2005-ös remakeel.

- Titkok kulcsa (amerikai thriller 2005)

- A fal (osztrák-német filmdráma 2012)

- Zuhanás (indiai-angol-amerikai filmdráma 2006)

- Acéllövedék (amerikai háborús filmdráma 1987)

- Ütközések (amerikai-német filmdráma 2004)

- Gépész (spanyol pszicho-thriller 2004 Nagyon durva mit meg nem tett Christian Bale a film kedvéért. Én elsőre nem is ismertem fel)

- Vakok földjén (angol-amerikai filmdráma 2006)

- Száll a kakukk fészkére (amerikai filmdráma 1975 Milos Forman film)

- Viharsziget (amerikai thriller 2010 Martin Scorsese film)

- A tégla (amerikai filmdráma 2006 szintén Scorsese)

- A rettegés foka (amerikai thriller 1991 Nick Nolte és Robert de Niro szintén Scorsese)

- A pankrátor (amerikai filmdráma 2008 Mickey Rourke legjobb szerepe na jó talán még az Angyalszív ezt is ajánlom)

- Rekviem egy álomért (amerikai filmdráma 2000)

- Visszafordíthatatlan (francia thriller 2002 brutális, nyers, tényleg erős idegekhez durva jelenetek.)

- Oldboly (dél-koreai thriller 2003 döbbentő)

- Ötödik pecsét (magyar filmdráma 1976 az egyetlen jó magyar film)

- A remény rabjai (amerikai filmdráma 1994 Stephen King novellájából) kötelező darab

- Halálsoron (amerikai fantasztikus thriller 1999 szintén Stephen King. Ez is kötelező)

- Gran Torino (amerikai filmdráma 2008 nálam benne a top 10-ben)

- A Faun labirintusa (mexikói-spanyol-amerikai fantasztikus thriller 2006 lélekbe maró)

- Őslakó (amerikai filmdráma 2007 nagyon megosztó film. Egyetlen szobában játszódik, de a téma amiről beszélnek, érvek ellenérvek, a legjobban megírt film amit valaha láttam. Az a tipikus nem történik semmi, de nem tudom kikapcsolni típus)


Nos hirtelen ez jutott eszembe. Mindet nagyon tudom ajánlani. Ezek mind olyan filmek amik napokig a fejemben keringtek mikor láttam őket. Különösen a The Mist. Csak és kizárólag megszakítás nélkül nézd meg minden zavaró tényező nélkül, és amikor beszippant lefejez a végén. Jó szórakozást, a filmekhez. Érdekelne azért hogy mik jöttekk be ezek közül. Reagálj kérlek túl vagy páron.

2016. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!