Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Cersei szerette valaha Tyriont?

Cersei szerette valaha Tyriont?

Figyelt kérdés
A Trónok harcában
2016. jún. 12. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Azt tudjuk, hogy a születésekor utálta, most utálja, régebben utálta, illogikus, hogy akár egy rövidke időben szerette volna.
2016. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Továbbmegyek. Nem úgy néz ki, hogy Cercei valaha is tudott volna normálisan, igazán szeretni. Volt pár ember, aki felé volt valami efféle, de az sem eléggé meggyőző számomra, az ember képes szeretetre emlékeztető dolgokat érezni s érzékeltetni amiatt, mert valakire valamit rávetít, ragaszkodik hozzá, de az igazi szeretethez annál valahogy "jobb" embernek kell lenni, mint amilyen Cercei.

(A Cerceiről alkotott képem vegyes, a sorozatot láttam, a könyveket nem olvastam, de a wikia majd' minden szócikkét ismerem s tudom, hogy Cercei miben más a könyvekben. Pl. hogy a saját ifjabb gyermekeit sem szerette.)

2016. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!