Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 1956 os forradalom idején...

1956 os forradalom idején készült a film. Talán egyetemisták készíthették mind 20 éves fiatalok voltak. A Duna televízió egyik műsorában mutatták be talán a XXI. században. Pár évvel ezelőtt. Valaki segítene megtalálni?

Figyelt kérdés
Egy jelenet megmaradt. Lányok és fiúk voltak egy lakásban, napokig, volt egy pár is. A zuhany alatt szeretkeztek és megfeledkeztek a kameráról, mindent rögzített... Többen meghaltak és megsebesültek, ezt mind felvették. Remélem valaki tudja miről beszélek, és segít megtalálni. Nagyon megszeretném nézni újra.

2016. jún. 13. 21:14
 1/4 A kérdező kommentje:
*20-on éves fiatalok. vesszőkért helyesírásért elnézést!
2016. jún. 13. 21:17
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia! Ecseri tekercsek a film címe. :)
2016. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
JúJ! Nagyon szépen köszönöm!!! Nagyon rég, hogy várok erre a pillanatra :D Köszönöm!!!
2016. jún. 18. 22:57
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát csalódtam mikor megtudtam, hogy megvolt rendezve.Viszont jó volt újranézni. Így legalább tudom, hogy nem Annába szerettem kicsit bele mikor először láttam hanem Galán Angélába.Csak miatta vágytam rá, hogy újra megnézzem.


Nagyon vonzó a személyisége számomra.

2016. jún. 19. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!