Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca "Fattyak csatája"?

Trónok harca "Fattyak csatája"?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi fog történni a 9. részben? Jon megöli Ramseyt és elfoglalja derest vagy Ramsey megöli Jont és csak Sansa marad? Vagy esetleg jönnek a mások és összefognak?

#Trónok harca #Gordon Ramsay #Game of Thrones #Fattyak csatája #battle of the bastards
2016. jún. 13. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Szegény Jon már meghalt egyszer, az is elég durva volt, Ramsey pedig már igazán megérmeli a halált... Jó, ez nem így működik, de nagyon meglepődnék, ha Jon megint meghalna, eléggé értelmetlenné válna a feltámasztása így...

Történeteknél van azért mire támaszkodni, hogy ki halhat meg és ki nem. Pl. Arya sem halhat meg, mert akkor egy komoly, felépített szálnak annyi meg különben is, ő nem az a fajta, aki csak úgy meghal. Jont sem értettem az előző évad végén, a feltámasztásra, bevallom, nem gondoltam. De ha valakire már rég építkeznek s ő az egyetlen valamirevaló személy ott, akkor viszonylag biztonságban van. Jon nélkül nehéz lenne, hiába kapcsolódott be Sansa. Bár úgy is lehet nézni, hogy végülis Jonnal történt már sokminden, megtette, amit tudott, s miért ne lepjük meg a nézőket... De ne már, a Stark család és a hozzátartozók már kapott eleget, most haljanak a rosszak :D


Pokoli rossz vagyok tippelésben, részben mert nem is akarok ilyesmit, lepjenek csak meg, az a jó :D

2016. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
#1 Akivel a Véreb harcolt a barlangban a testvériségből, az is meghalt párszor. :)
2016. jún. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Gendry megöli Tomment és elfoglalja a vastrónt.
2016. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom lesz egy vadak vs Boltonok/északiak harc, amiben utóbbiak nagy fölényben lesznek. Majd megérkezik a sereg a Völgyből+Beric Dondarrion a törvényenkívüliekkel és a Vérebbel, néhány északi ezt látva felbátorodik és Ramsay ellen fordul, így legyőzik a Boltonokat.

Lesz valami szarság Tommen körül.

Visszatér Gendry. Akár úgy, hogy a megmaradt Baratheon-pártiak felkarolják.

2016. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pár helyen azt olvastam hogy Jonék vesztésre fognak állni és az utolsó pillanatban megérkeznek a völgy lovagjai kissujjal. Ez tűnik a legvalószínűbbnek
2016. jún. 15. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Ha megnézed a rész előzetesét, akkor tudni fogod, hogy nem egyenlőek az erőviszonyok.


Szóval igen, Kisujjnak mindenféleképpen jönnie kell, különben füstölés lesz Joninak.

2016. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem utolsó két részben meglesz a vöröskastély felgyújtása. A könyvekben a segítő tornya ki is ég,amit le akar bontatni és újat,nagyobbat építtetni a helyére magának. Itt még hátravan a tárgyalása.


Varys megy vissza királyvárba. Kevan is ki lesz végezve sztem még ebben az évadban.


Meeren fel lesz szabadítva. A greyjoy flotta időben elkezdi aprítani az öbölban állomásozó ellent,a makulátlanok és a sárkányok így katapulttűz hiányában nekironthatnak bátran az ellenséges seregnek és a hajókat elfoglalhatják,amivel Westerosra hajókáznak.


Johnék pedig megnyerik a csatát. Csak épp a vadak kipusztulnak. Majd mind egy szálig meghónak a seregükben állók.

Kisujj fogja elrendezni a csatát nyerőre,és a vörösasszony látomása,miszerint látja amjd a Bolton lobogóat égni és Deres várfalain sétál valóra válik.


Tommen ássa a saját gödrét,amibe belefekszik majd végleg. Megmerem kockáztatni,hogy Cersei kelletlenül,de végezni fog vele. Esetleg járulékos veszteség lesz egy nemkívánatos nemelőrebetervezett halállal.

Az viszont biztos,hogy tanúja lesz a halálának. Még kivégzése előtt Tommen pl megpróbálhatja megvédeni anját és ennek esik áldozatául.

Azt is elképzeltem,hogy a Hegy vágja ketté a fiút.

2016. jún. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Az is bennevan,hogy Jaime és Cersei,vagy egyikük egész kiráylvárat lángokba borítja majd.

De ha egész királyvár lángokba borul,akkor nemtom,hogy Dany látomásában a Trónterem menyezetének romjai miért nem ékesítik a padlót. Ugyanis nincs aki eltakarítson,ha minden pusztul,így marad az enyészeté.

2016. jún. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kihalnak a vadak?


Tormund megeszi őket...

2016. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgyértem a John seregében harcolók halnak megfele.
2016. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!