Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ebben az utolsó Trónok harca...

Ebben az utolsó Trónok harca részben jó sok hibát vétettek?

Figyelt kérdés

-Arya még mindig él

-Arya a színjátszó társaság főnökére mutatott amikor közölte a színésznővel, hogy megakarja ölni, akkor miért a csajszit késelte meg?


2016. jún. 14. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
A második kérdést nem is értem. El tudnád magyarázni mondjuk nevekkel, képekkel, mittommén csak valahogy érthetően:D Mert nekem az a része tiszta volt. Az hogy nem halt meg az tényleg nem túl életszerű, de ez van:)
2016. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arya megkellett volna ölje a színésznőt aki ellátta a sebeit, bele is tette a mérget a rumjába, de amikor az inni akart akkor kiütötte a kezéből a poharat. Nem arra mutatott rá aki tényleg felbérelte, hogy megölje (a fiatalabb színésznő aki Sansát játszotta a darabjukban), hanem a színésztársulat fejére, a főnökükre.
2016. jún. 14. 11:35
 3/10 íazazazazaza ***** válasza:
Nem értem a problémát :D a fiatal szinésznőre mutat, bár nem látjuk hogy pontosan merre áll a keze, de mikor kamerát váltanak direkt a fiatal színésznőre állítják a fókuszt.
2016. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fiatal, vörös hajú csajra mutatott, nem a főnökre.
2016. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem a főnökre mutat. A színésznő aki meg akarja ölni, ott áll a bal sarokban. A kamera direkt rá fókuszál, szerintem ez elég egyértelmű jel:D Oké a színtársulat feje is abba az irányban ül, de ha megnézed Arya mielőtt mutat körbenéz és felfelé néz balra és utána mutat. Szóval nem a férfira mutat.


És előtte kiderült a templomban egy beszélgetésből hogy a lány akarja megölni.

2016. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor mögötte állt? Mintha a fókusz a főnökön lenne
2016. jún. 14. 11:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Mögötte áll és először ott a fókusz, de utána a lányon. https://www.youtube.com/watch?v=KH81DadKK-0 itt a jelenet 7 perc körül.
2016. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sőt azt mondja hogy "she wants you dead".
2016. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég érdekes lenne, ha a hímnemű főnök SHE lenne :DD
2016. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg a "Harcosok klubja" c. filmet.
2016. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!