Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi volt az a horror...

Nektek mi volt az a horror film ami mély nyomott hagyott bennetek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy napokig depressziós voltál, nem mertél egyedül maradni hetekig, lámpa mellett aludtál éjszaka, stb. A lényeg az, hogy a mai napig beleborzongva emlékesztek rá vissza.

Főként azért kérdezem, mert rengeteg csalódáson vagyok túl horror téren és örülnék, ha valami szó szerint be tudna sz*ratni.



2016. jún. 16. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Egy normális emberre nem fog egy horror sem úgy hatni, ahogy leírtad.
2016. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Láttam egy Stephen King filmet, tortúra a címe. Még csak nem is kimondottan horror, hanem thriller mégis elég ijesztőnek találtam még úgy is hogy előtte számos horrort megnéztem. Ez közel sem a darabolós horror de nagy haatással volt rám. Nem mondom hogy nem tudtam aludni tőle, viszont a mai napig a hideg kiráz ha visszagondolok a filmre. Tudom ajánlani, ismerőseim akik megnézték ugyanilyen véleményen voltak.
2016. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mártírok.

Nem igazán horror, bár sokan annak mondják.

Én inkább betegnek nevezném.

2016. jún. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azért ennyire durván nem volt sokkoló, mint ahogy írtad, de a Tükrök szerintem egy jól összerakott kis horror. A Démonok között 1. is jó, de klisés. Kíváncsi vagyok, a kettő milyen lesz.
2016. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átok
2020. júl. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!