Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy Attack on titan cosplayt...

Egy Attack on titan cosplayt szeretnék készíteni. De nem tudom hogy csináljam meg a lábon lévő öveket. Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Maximum a kabátot akarom csak megrendelni a többit meg magamtol megcsinálni. Csak a 'lábövekhez' nincs semmi ötletem. Ti ha öltöztetek már be AOT-böl hogy csináltátok? És milyen anyagbol lenne jó?

2016. jún. 17. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Facebook, Mondoconosok csoport. Biztos vagyok benne, hogy tudnakn segíteni neked.
2016. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Műbőrből csinálnám, két oldalt felhajtva, mint egy öv
2016. jún. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 1-2 éve már megküzdöttem vele.

[link] Ez volt a referenciám, ez elsőre bonyolultnak tűnik, de ha egyszer átlátod, akkor egész könnyű dolgozni vele. Anyagnak műbőrt használtam, de ha találsz olcsóbb anyagot, ami nem esik szét, az is tökéletes (elég drága a műbőr, én maradékot szedtem elő), illetve a combon a két-két vízszintes övnél tipp, hogy rögzítsd őket valahol patenttal a többi szíjhoz, különben összevissza fognak csúszkálni. Egyébként ha ez alapján rakod össze akkor kifejezetten kényelmes lesz :)

2016. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszokat :)
2016. jún. 18. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz nem azt kérdezted, de nemrég láttam az animében levőhöz kísértetiesen hasonlító kabátot Kaposváron a sétálóutcában egy turiban. Nyilván a szárnyas jelvény nem volt rajta, de kis átalakítással szerintem nagyon jól fel lehet használni cosplayhez. Ha esetleg környékbeli vagy nézz be, hátha ott van még. :)
2016. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom :\ de azért köszi :)
2016. jún. 19. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Kár. Sajnos én sem lakom Kaposváron, hogy esetleg elküldjem, csak a városban volt dolgom akkor.
2016. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!