Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A miraculous rajzfilmet miért...

A miraculous rajzfilmet miért az animékhez sorolják?

Figyelt kérdés
Nagyon sok animés helyen láttam, hogy miraculous így miraculous úgy.... Köztük sok animés oldalon, animeaddicts-on az ismertetőjét is.... Amit azért nem értek mert semmi nincs benne ami egy kicsit is kötődne Japánhoz... Op-ja és az ending-je sem japánul van.... Nem tudom Ti hogy vagytok ezzel, de engem mindig is idegesített az, hogy sok rajzfilmet (aminek semmi köze sem Japánhoz sem az animékhez) anime kategóriába sorolnak.
2016. jún. 21. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Az anime jelentése egyszerűen csak animációs film, rajzfilm. Japánban pl. a Vuk is anime. Ez egy sima szó, ugyanaz, mint amikor te azt mondod rajzfilm, vagy az amcsi, hogy cartoon. Persze ettől függetlenül a japánon kívül élők kifejezetten a japán rajzfilmekre értik.

Mindenesetre a Miraculous készítésében japánok is részt vettek.

2016. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Koreai-Francia koprodukció. illetve Toei animátorai is benne vannak (japán)

Először Dél-Koreában mutatták be a sorozatot, ott debütált.

És a ep-je eredetileg ez: https://www.youtube.com/watch?v=FaqCXxIlT3M

2016. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az első válaszolóval. Igaz, hogy az anime rajzfilm, animációs film, de az anime szót csak a japán rajzfilmekre használják. Tehát a Vuk nem anime, hanem "mese" vagy "rajzfilm" illetve "animációs film".
2016. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NudliHercegnő válasza:
100%
A mese egy japán-francia-koreai produktum, mely eredetileg animének készült, ebből a verzióból pár rész megtalálható az interneten is. Végül a készítők inkább úgy döntöttek, hogy a nyugaton elért siker növelésének az érdekében populáris, 3D animációval oldják meg a kivitelezést. A televízión debütálást elsősorban az anime kedvelők várták, hiszen az ő érdelődésüket megfogta a japán stílusban kiadott pár epizód. Remélem segítettem ennem megértésében:)
2016. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!