Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden (mostani) film Happy End-el végződik?

Figyelt kérdés
Igazából nem teljesen értem a dolgot. Ott van például a Scarface. AZ kifejezetten azért tetszett nagyon, mert realista film. Jó persze vannak ott is irreális helyzetek, de legalább nincs az, hogy a csávó kap 200 tárat a szívébe, 100 golyót a fejébe, 4000 tárat a lábába és még mindig történik valami csoda, mert a "főhős" nem halhat meg. Ráadásul mára az összes annyira sablonossá vált, hogy a legtöbb filmben 30 perc után lespoilerezem saját magamnak, hogy mi fog történni. Csak engem zavar ez?

2016. jún. 23. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert félnek a drámától, a fájdalomtól, inkább legyen minden szép, úgyis olyan fhos világot élünk.


Holott ez gáz, hisz az élet sem habostorta, 10/8 s.zrul végződik, akármi is legyen az.


Persze sokan épp ezért szeretik ezeket a romantikus marhaságokat, mert ott tuti összejönnek (mégha amúgy rühellik is egymást), kibékülnek, a jó győz, és megnyugszik a lelkük, nem kell továbbgondolniuk a filmet, válaszokat keresni a miértekre, stb.


Én is meg-megnézek egy-egy ilyesmi filmet, de sokkal jobban szeretem, ami drámaibb, elgondolkodtat, megsirat, mert általában mélyebb, tartalommal bíró, nem a 25 ezredik klisétenger.

2016. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én már eljutottam arra a szintre, hogy ez a klisé tenger sem zavarna annyira, ha egy kicsit több realizmus lenne és nem ilyen teljesen lehetetlen dolgok, hogy mindig történik valami csoda amitől főhősünk megússza.
2016. jún. 23. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy főszereplő: "Nem mindig halok meg, de, ha igen, akkor sem!" :))))

"-Apa! Miért nem nyer sohasem a rossz a filmekben?

-Mert az már valóság lenne!"

És valóban! :)


Nézz animét, persze ott is vannak klisék, de a legtöbb kiszámíthatatlanabb, mint a filmek! :3

És sokkal nagyobb a választék is!

Rengeteg embernek, kor, nem, nemi identitás szerint vannak besorolva.

Gyerekektől a felnőttekig egyaránt bárki megtalálja kedvére valót.

^w^

2016. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Melyikeket ajánlod amiben van egy hangyányi realizmus?
2016. júl. 5. 07:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt pontosítsuk egy kicsit :)

Így eléggé nehéz egyet találni, ami tetszene. :D

A realitás alatt azt érted, hogy semmi 'fantasy' ne legyen benne?

Tehát, csak a mindennapi életről szóljon? :D

Ez ugye függ, a korosztálytól, és nemtől is.

A Death Note egy anime, amit nem régen néztem meg.

Engem teljesen megfogott! :))

Ugyan, elrugaszkodik a valóságtól, megjelennek benne a halálistenek és az egész erről a világról szól, de nekem ezek nagyon tetszenek. :D

Ez az egyik kedvencem!

Full reálisnak ott van, egy röplabdás anime, a Haikyuu!!.

Ez teljesen valósághű, nekem a rajzolás is nagyon tetszik és eléggé 'kiszámíthatatlan' a cselekményvezetés.

Remélem segítettem, ha egyik sem jön be, de kedved még mindig van megnézni egyet, csak szólj! ;)

Szívesen segítek egy neked tetszőt találni! :))

2016. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Az egész a röplabda körül forog? Mert akkor nagyon nem fog meg :D Nem baj az, hogyha van benne némi fantasy, de elég irritáló amikor 300-adjára hal meg a főhős de megjelenik isten vagy valami felsőbbrendű hercehurca amitől ismét él.
2016. júl. 17. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, viszont mivel én röplabdázok, így nagyon szeretem. :3

Igen, az valóban irritáló! :'D

Ilyen alapon az Attack on Titan nem neked való. xD

Ott is ugyanez megy. :'D

Pedig azt is imádom! :D

A Death Note-tot ajánlom, nézz utána, ha gondolod. :D

A végén sírtam. :'(

2016. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. júl. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!