Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The 100. Bellamy és Clakre...

The 100. Bellamy és Clakre együtt lesznek szerintetek a 4. évadban?

Figyelt kérdés

#Clakre
2016. jún. 24. 02:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vettem észre olyan vibráló vonzalmat köztük a 3. évadban, főleg nem Bellamy részéről, sokat megéltek együtt de szerintem szimplán csak nagyon jó barátok, örültek egymásnak meg minden. De ki tudja... lehet ebből több is lehet. Meg igen vannak fórumok hogy talán összejönnek, de Bellamy a többi barátjával is ugyanígy törődik kb, én nem tudtam leszűrni belőle hogy most kapcsolatot akar Clarke-al vagy nem.
2016. jún. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem Clarke már inkább a csajok felé hajlik.
2016. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos nem, ahogy az első is mondta sok mindent megéltek, és ezért már szoros kapcsolat van köztük, kb már testvérek, de nem több...

Meg Clarke, Finn óta szerintem már felhagyott fiúkkal végleg xd


Üdv, :D

2016. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Hátha valamelyek évadban végre össze jönnek. :D

2016. jún. 24. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem xD

Szerintem rossz hatással lenne rájuk.

Na meg akivel eddig Clarke összejött(Finn, és legnagyobb bánatomra Lexa :c) az eddig rip :/ (Wells is, bár őt nemnagyon sorolhatjuk szerintem a kapcsolatai közé, de ha élt volna tovább, szerintem összejönnek xd)

Még Nylah él, de róla se tudunk sokat xd de az nem is volt túl tartós kapcsolat...

+ szerintem nem is illenek össze, ők 2 ellentét kb az 1. évad óta...


Üdv, :D

2016. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó válaszhoz úgy kommentként:


Nem véletlen kapta meg a Wanheda becenevet... :D


Üdv, D: (LOL)

2016. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt Mount Weather miatt kapta xd

De az miatt is illik rá, igaz :D

2016. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden előttem szólónak igaza van, én ettől függetlenül még reménykedem, hogy összejönnek. :D
2016. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es: igen, de az úgy emlékszem, hogy a halál hírnökét jelenti. Ez úgy tűnik nem csak a háborúban, de a kapcsolataiban is igaz xd
2016. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos, én sem vettem észre köztük olyan kapcsolatot amiből szerelmet hozhatnának ki, viszont én nagyon örülnék Bellarke-nak, remélem együtt lesznek:)
2016. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!