Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok így a Star...

Csak én vagyok így a Star Wars univerzummal?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretem se a Sitheket(diktatúra, elnyomás), se a lázadókat(full béna fajok, fegyverek) hanem inkább a badass köztársaság idejét tartom a legjobbnak! Hatalmas flottákal meg a klón hadsereggel...

2016. jún. 24. 20:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem szerettem amúgy meg az új filmet sem, mert nem mutatja be a jedik rossz oldalát, hanem mintha csak jó és rossz lenne. (+A disney tipikus eröltetett multikulti feminista felfogása hogy az egyik főszereplő legyen fekete, akikkel nincs is bajom de ez a szinész..., a másik meg egy nő aki úgy tesz mintha 2 nap alatt megváltaná a galaxist.
2016. jún. 24. 20:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Logikailag egyszerűen megmagyarázható az oka. Le is írtad. Erősek. Az emberekben gyönyör érzés hatását kelti ez. Csak manapság ez nem annyira köztudott...
2016. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez az "erősek" feeling a Galaktikus birodalomnál is megvolt.
2016. jún. 24. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csak te. Mindenesetre szerintem nincs menőbb a Galaktikus Birodalomnál. :D Mondjuk nekem valamiért az ilyen filmekben/történetekben mindig a "sötét oldal" a "szimpatikusabb".
2016. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele, de nekem nem is a klónos rész a legbejövősebb, hanem (tudom, már nem kánon) az Old Republic, abból is az Exar Kun háborúk, a Mandalóriai háború, a Jedi polgárháború. Főleg Revan karaktere miatt bár, de abban a korszakban nem éppen fekete-fehérben ábrázolták a sitheket, jediket (jó példa erre pl Scourge, vagy Revan, Meetra), vagy pl az a bizonyos látomás a jedi mestereknél, hogy egy tanítványuk sith lesz, és ők kiírtották a padawanjaikat.. Szóval ez a korszak szerintem a legjobb.
2016. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arra még nem is gondoltam xD
2016. jún. 25. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!