Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani ilyen sorozatot?

Tudnátok mondani ilyen sorozatot?

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit unatkozom ezért bizonyos témájú sorozatot szeretnék nézni.

Romantikus, érzelmes sorozatot szeretnék, lehet akár dráma, ami nem arról szól hogy egy közösség tagjai mindenkivel lefekszenek meg csalják egymást, valami olyant keresek amiben egy lány, aki semmiképpen nem felnőtt még valahogy beleszeret egy fiúba és a sorozat végére egymásra találnak, olyan is lehet amiben a fiú bunkózik a lánnyal és a végére bevallja hogy igazából szereti. Szóval nem szeretnék semmiképpen tipikus szerelmi háromszög, megcsalásos vagy olyant amiben a szereplő mindenkivel összeszűri a levet. A szereplők féltékennyé tehetik egymást hogy mással jönnek össze, de ne úgy! Szóval valami ilyesmire gondoltam, ha valakinek van ötlete, várom! :)



2016. jún. 25. 10:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ó, és azt még elfelejtettem írni hogy bármikor játszódhat, bár inkább ne középkori, hanem a mostani gimis élethez hasonló. Elsősorban ilyent keresek, de ha valaki csak régebben játszódót tud mondani azt is szívesen megnézem :)
2016. jún. 25. 10:26
 2/5 anonim ***** válasza:
én a "kínos"-t nagyon sok ideig szerettem az mtvn ment, de egy időben átrakták és már nem tudtam követni :(
2016. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippet!
2016. jún. 25. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:

eszembe jutott pár ilyesmi sorozat :)


- 10 dolog amit utálok benned

- 90210 (ebben azért van pár kicsit eltúlzott rész, de azért nem a mindenki mindenkivel kategória és ez pont egy könnyed, szórakoztató sorozat nyárra)

- Gossip girl

- a kínos és a faking it is egész jó

- ha szereted a tipikus, tinisorozatokat, akkor tudom ajánlani még a hollywood heights-t (csak hogy értsd, mit értek alatta: egy átlagos lányról szól, aki a szobájában énekelgetett csak, de a barátnője beküldi a felvételét és felfedezik meg így találkozik azzal az énekessel, akiért régóta rajong stb) szóval kicsit klisés, de amúgy jó, ha csak vmi könnyed sorozatra vágysz

- természetfeletti is jöhet? akkor a star-crossed-ba is nézz bele

2016. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindnek utánanézek! :)
2016. jún. 25. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!