Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki látta már ezt a spongya...

Valaki látta már ezt a spongyabob részt?

Figyelt kérdés
valami suicide valami a neve a résznek.annyi hogy spongyabob felidegesíti tunyát és az este öngyilkos lesz.szó szerint.

#öngyilkosság #tunyacsáp #squidward #tunyacsáp öngyilkossága
2016. jún. 25. 18:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenektől nem ijedek meg,de ha te tudod melyek azok,elküldhetnéd. :D
2016. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Eszemben sincs rákeresni még véletlenül sem
2016. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Találtam képeket is.Azon gyerek volt,de rohadtul látszik,hogy bábu.Mellette kidobott más gyilkossái képeket is,de azon felismerhetetlenig volt a vér,szóval kétlem,hogy azok lennének azok.Ezzel amúgy csak ijesztgetni akartak valakiket,de nem hatásos,szerintem...
2016. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam tőle aludni.Szóval a csavaros effektek azok megcsonkított gyerekek?
2016. júl. 4. 17:24
 15/21 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom 2 van belőle.Megnéztem Paul Street videóját és van egy olyan is amikor csak Tunyát lehet látni a véres szemével.És köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 4. 17:27
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt megnéztem,de ettől láttam már durvábbakat is.Szóval szerintem nem vészes.Főleg mert béna szerkesztett.
2016. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Felettem egyel:és mi volt az a durva?
2016. júl. 5. 14:22
 18/21 anonim ***** válasza:

Mivel látom,hogy nem birod az ilyet az elválasztott résztől ne olvasd el.Volt ilyen dokumentum film amikben halálokat mutattak be ott láttam pár durvát.



Meg egy videó amikor a gyerek ugrik le és beveri a fejét a betonba és szétnyílt neki.

2016. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az olvasást bírom,csak a videót nem.
2016. júl. 6. 20:05
 20/21 bolcs vagyok válasza:
100%
Rossz videot neztetek az eredeti video suicide.avi ami csak a creppypastan talalhato meg es elegge realisztikus es igen abban tenyleg van elrejtve egy kepkocka de azt csak ugy nem fogod eszre venni az emberi szem atlagosan 24kepkocka/masodpercel kepes latni es ezt csak ugy hogy megallitod a videot nem fogod eszre venni ahoz nekem is le kellett tolteni es kepkockankent vegignezni en mondjuk amit lattam abba nem vagyok biztos hogy gyerek holttest volt de nagyon rideg es beteg volt napokig nem tudtam elfelejteni de ha gondoljatok atkuldom a videot irjatok privibe
2016. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!