Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lenne pár kérdésem a Trónok...

Lenne pár kérdésem a Trónok harca legutóbbi részéről? SPOILER

Figyelt kérdés

Miért kellett megölni Pycelle mestert és ki ölette meg?

Margaeryn,Lorason,az apjukon,Lancelen és a High Sparrowon kívül meghalt még valaki fontos?

Mit csinál Gregor Cleagene azzal a szektás nővel?És mitől olyan az arca?



2016. jún. 28. 00:12
 1/8 gnoomage ***** válasza:

1. Pycelle útban volt folyamatosan az új volt mesternek(fekete ruhás, nevét nem tudom), ezért megölette.

2. Cercei-ék unokatestvére a csatornában és azt hiszem ennyi.

3. Valahogy kínozza, lehet megnyomorítja valahogy. Az arca pedig attól olyan, mert halálos sebet kapott és az új mester nagyon durva és beteg módszert használt ahhoz, hogy életben tartsa.

2016. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Qyburn ölette meg, azért, mert Cerseinek már nem volt rá szüksége (egyébként Qyburn itt a könyvből Varys szövegét kapta meg, amit Kevannak mondott, ami szerintem hülyeség, mert Pycelle azért nem volt egy földre szállt angyal, hogy azt mondják neki "nem ilyen halált érdemelne")


Igen, Kevan is meghalt.


Vagy megerőszakolja vagy csonkítja. Azért ilyen az arca, mert Oberyn mérge megölte, Qyburn úgy hozta vissza.

2016. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 28. 07:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy Cersei-t megviselte egyáltalán a fia halála?Mert nekem úgy tűnt hogy szinte leszarja.
2016. jún. 28. 07:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Ő már tudta hogy ez meg fog történni (halála),egy jós még gyerekkorába mondta hogy mind a 3 gyereke megfog halni.
2016. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
de akkor Cersei azt is tudja,hogy nem fog sokáig uralkodni, mert jön Daenerys (vmi ilyesmit mondott a jós,hogy rövid ideig lesz királynő, de jön egy szebb és fiatalabb utódja, azaz Daenerys )...vagy a jóslat ezen része még Margaery-re utalt akkor?...meg én azt nem értem, hogy most Daenerys meg Jon hogy rokona az Aemon mesternek?...mert ez nyilvánvaló lett, hogy Jon is Targaryen és én úgy értelmeztem,hogy Jon Danynek az unokatestvére...de az az Aemon mester még régebbről, nekik hogy rokon?
2016. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jon Dany testvérének, Rhaegarnak a fia, tehát az unakaöccse.


Aemon pedig nagyon régi rokon, a dédapjuk testvére volt.

2016. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jaaa....azt hittem,h Rhaegar Targaryen az az őrült király testvére, de akkor a legidősebb fia...értem :DD...köszi
2016. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!