Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem rázott meg Bud...

Csak engem rázott meg Bud Spencer halálhíre?

Figyelt kérdés
Amikor meghallottam hogy elment, kiment az erő belőlem. Az egész gyerekkorom egyik meghatározó színésze volt Terence Hillel együtt.

2016. jún. 28. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekként szerettem a filmjeit. Sajnálom, hogy elhunyt, de ez az élet rendje. Szép kort élt meg.

De komolyabban nem tud megrázni úgy általában véve a sztárok/hírességek/színészek halála.

2016. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Általában én is csak úgy tovább lépek egy híresség halála után, de ez valahogy más...
2016. jún. 28. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Engem inkább az rázott meg, hogy pont 4chan-os posztokat turkálva értesültem róla, nem valami normálisabb forrásból.


Egyébként annyi és annyi nagy színész (és szinkronszínész) elvesztéséről jönnek hírek szinte havi rendszerességgel, hogy már szinte megszokja az ember az ilyesmit. Persze sajnálom mindnyájukat, főleg azokat a színészeket, akik fiatalon vagy váratlanul távoznak el.


Bud Spencer filmjei nem voltak az életem meghatározó részei, de mivel hatalmas kultuszuk van az országban, sokszor beléjük futottam mindenféle adón. A nagyobb rajongóknak bizonyára jobban fáj a hír.

2016. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon jó színész és ember volt, egy igazi egyéniség, a filmiparnak egy élő legendája (mostanáig). Sok filmjét láttam már életemben, legtöbbjük nagyon jó volt, Ő maga pedig egy kultikus színész, kedvenceim egyike, akinek filmjei időtállóan népszerűek, és bizony kevés olyan színész van/volt, akinek a nevét a világon ilyen sok ember ismeri. Szép hosszú élete volt, reménykedtem benne, hogy megéli majd a 100-at is, őszintén megmondom, bár nem estem depresszióba, de teljesen megdöbbentem, amikor olvastam, hogy tényleg meghalt.

Ma délután gyanútlanul Facebookoztam, és tudván hogy mennyi hülyeséget meg álhírt ki szoktak rakni, azt hittem ez is csak olyan most is, alig jutottam szóhoz, amikor aztán láttam, hogy a Google is ezzel van tele, őszintén váratlanul ért a halálhíre! :(

2016. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsit megrökönyödtem. A Kincs, ami nincset annyiszor láttam már, de mindig jókat tudok derülni rajna. Bud már a Menyországban van, és biztosan jó helyre került. Lehet, hogy most épp hagymás babot eszik:-) .Jó étvágyat.
2016. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Én gyerekkorom óta szerettem, ma már 41 vagyok, a kislányommal szoktuk nézni a filmjeit. Sok szövegét kívülről tudom.


A két és fél éves kislányom úgy hívja: Minden - bácsi. Ez az Aranyeső Yuccában c. film miatt van.


- Mit hozhatok második fogásnak Doktor úr?

- Mindent.

- Mit tetszett mondani?

- Mindent!


Tudtam, hogy már nagyon idős, várható volt, hogy egyszer ő is meghal. De azért nehéz elhinni, hogy megtörtént.


Egy allűröktől mentes, szerény ember volt. Jó kapcsolata volt a magyarokkal, hazánkban az átlagnál is népszerűbb.


Nagyon könnyen tudok azonosulni vele, én is szeretem a hasam, szakállas vagyok, mackós - bár azért nem akkora mint ő volt.


Jó ember volt, szerethető figurákat alakított, mindig a gyengék oldalán állt. Sok gyereknek, vagy már nem is éppen gyereknek volt példaképe, joggal. Hosszú, tartalmas, szép életet élt.


Főztem is egy hagymás babot ebédre - a tiszteletére.

2016. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
30%

Minden szó nélkül...


https://www.youtube.com/watch?v=03z4aRdHISA



Nyugodjon Békében!


Nekem ő egy Isten volt. Felnéztem rá. Nem csak a filmjei miatt, hanem az egész élete miatt.

2016. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem nem rázott meg! De azért még bent tartanak a "DILI" házban! Mert akkora pofont kaptam!
2016. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem rázott meg, bár hallottam róla, nem néztem a filmjeit, eleve nem nézek televíziót.
2016. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!