Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Warcaft vagy Szemfényvesztők 2?

Warcaft vagy Szemfényvesztők 2?

Figyelt kérdés
Kinek melyik a jobb film és miért? :) És melyikért éri meg jobban moziba elmenni? :)

2016. jún. 29. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a Warcraftot láttam. Nem olyan rossz, mint írják, de semmi igazán jó sincs benne.
2016. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2016. jún. 29. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg csak a Szemfényvesztőket láttam,szivesen megnézném a 2. Részt

,nekem tetszett az első.

2016. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejött a warcraft, egy bajom volt vele... hogy vége lett :D elnéztem volna még pár órán át. a filmet ért kritikákat nem értem, nem vagyok túl nagy warcraft fan mégis mindent értettem, nem volt semmi sem zavaros, még az egyik fordulat is tök kiszámítható volt szerintem... a szemfényvesztők 2t meg még nem láttam de majd bepótolom :)
2016. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem játszottam a játékkal, mégis mindent értettem (persze, ha voltak benne utalások azokat nem, de egy kerek történetet kaptam). Voltak benne fordulatok?:D Nekem is az volt a legnagyobb bajom, hogy vége lett.

Szemfényvesztők 2 se lehet rossz, bár még csak az első részét láttam, ami tetszett is:)

2016. jún. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!! :))
2016. jún. 30. 11:21
 7/7 JulesTS válasza:

Warcraft-ot nem láttam, csak a Szemfényvesztők 2.

Az első rész nagyon tetszett, TV-ben is többször megnéztem. A második rész nagy csalódás volt, zagyva, eröltetett, néhol unalmas... A port.hu-n érdemes elolvasni pár kommentet...

2016. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!