Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Felhőtlen...

Mi a véleményetek a Felhőtlen Philadelphia című sorozatról? Érdemes elkezdenem?

Figyelt kérdés
Comedyn láttam a bemutatóját, de nem tudom, mire számítsatok. Szerintete milyen a sorozat? Normális válaszokat várok, előre is köszi!

#sorozat #Comedy Central #Felhőtlen Phiadelphia #érdemes nézni
2016. jún. 30. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Suttyókat mutatnak be a sorozatban, a poénok is ezek körül forognak. Nézz meg pár részt, aztán meglátod.
2016. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 köszi,akkor belenézek!
2016. jún. 30. 17:17
 3/5 kokakólalájt ***** válasza:
100%
Olyan stílusa van, ami vagy bejön valakinek vagy nem. Nekem gyorsan a kedvencemmé vált. Egyedi, polgárpukkasztó, különleges. Bemutatja a középső ujját a sok limonádé egy kaptafára épülő sitcomnak.
2016. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kedvenc:) a legjobb benne, hogy bár az évek múlásával változik ez a sorozat is, a minősége még talán jobb is, nem ötlettelenek, nem unalmas és gagyi egy rész sem, és nem eröltetett:)
2016. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha még jelen vagy az oldalon :D Végül mi lett? Tetszett a sorozat?
2017. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!