Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tűz és Jég dala könyvsorozat...

A Tűz és Jég dala könyvsorozatban Daario Naharis tényleg meghalt?

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam , hogy elvileg már csak a sorozatban él. Én is csak azt nézem egyelőre , szóval ez az információ érdekelne. Nagyon szeretem a karaktert!

Az eset hogyvoltját is meséljétek el ha lehet!

Előre is köszönöm!



2016. jún. 30. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem halt meg.
2016. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni, hogy meghalt-e, mert fogságban van, de nincs rá jel, hogy meghalt volna.

Meereent körbevették Dany ellenségei: Qarth, Yunkai, Ghis, Tolos, Mantarys, Elyria (ezek városok) és az általuk felbérelt zsoldos seregek.

Azzal lehetne őket vmennyire megbékíteni, ha Dany feleségül menne egy meereeni nemeshez, így jön a képbe Hizdahr. Az ellenségek is elmennek az esküvőre, de cserébe azt kérik, hogy Dany értékes túszokat adjon nekik. Így küldi oda Daariót, Groleo admirálist, Jhogót, egy Hero nevű Makulátlant, és Hizdahr 3 rokonát.

Aztán az esküvőn megérkezik Drogon, megöl 1-2 embert, másokat felgyújt, majd Dany elrepül vele. A káoszban meghal 1-2 rabszolgatartó is, akik Dany ellenségei és az esküvőre mentek oda.

Így később megölik Groleót, majd csatára készülnek. Tehát Daariót nem ölték meg, de a pontos sorsa eddig ismeretlen.

2016. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos , részletes infókat! :)
2016. júl. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!