Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nanatsu no Taizainak mikor...

Nanatsu no Taizainak mikor lesz 2. évadja?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az őszi szezonban, mert 2016-ra van bejelentve (mondjuk még csúsztathatják), és a nyári szezonban nem fog. Egyébként ajánlom a MAL (MyAnimeList) vagy ANN (AnimeNewsNetwork) oldalakat, vagy magyarul az AA (AnimeAddicts) hasznos még. Hivatalos, valódi híreket osztanak meg, és hatalmas adatbázissal rendelkeznek.
2016. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt esetleg lehet tudni, hogy hány részes lesz a 2. évad?
2016. júl. 1. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs róla információ, de ha lesz, a fent említett oldalakon is fel lesz tüntetve:)
2016. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na most úgy látom fut egy 4 részes Speciál Seisen no Shirushi néven, de ugye nem ez a 2. évad?
2016. szept. 5. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont most nézem, hogy a második évad csak AA-ra van kiírva, a többi oldalon csak az OVA van, úgyhogy szerintem az AA valamit benézett, és nem lesz második évad, hanem csak ez az OVA.
2016. szept. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fene... Én is csodálkoztam, hogy MAL-on nem találni semmit róla.
2016. szept. 6. 09:19
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt találtam Animeaddicts-hon: [link]


Tehát elvileg tudnak róla, hogy ez nem a 2. évad. Csak akkor honnan veszik, hogy lesz az is? Mert még ismertetőt is elkezdtek hozzá készíteni (a 2. évadhoz).

2016. szept. 6. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!