Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miraculous-nak új része? (24....

Miraculous-nak új része? (24. -25. -26. rész)

Figyelt kérdés
Már kb. egy hete ugyanazok a részek mennek. A Volpina (Ravasz Róka) és az Origins (Eredet) mikor fog menni? *dátum szerint*

2016. júl. 2. 20:06
 1/8 A kérdező kommentje:
*mikor lesz-ezt kihagytam. Bocsi☺
2016. júl. 2. 21:12
 2/8 N4K4i ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne számíts mostanra, mert még a tudomásom szerint a 16-17-20-21.részt sem adták le.

De ha esetleg feliratosan láttad, akkor szerintem az a legjobb, mert én személy szerint jobban szeretem a franciát, mert a szinkronhangok jobban passzolnak a karakterekhez. :)

2016. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Feliratosan már láttam.
2016. júl. 17. 15:15
 4/8 anonim válasza:

Én Youtubeon nézte meg a részeket francia szinkron-magyar felirattal. Belinkelem, hátha így is megszeretnéd nézni. :)

Link: https://www.youtube.com/channel/UCjE54IIhqG9gmTPxp2ZE59w

Ez a csatorna linkje, de a videók között megtalálod. :)

2016. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 17.résznek (Antibug) sehol se találok magyar feliratos részt. Ha valaki tud elküldené?!
2016. aug. 8. 08:57
 6/8 N4K4i ***** válasza:
Magyar feliratosan nincs fenn, esetleg francia szinkron-angol felirattal. De ha kell, nekem meg van a magyar szöveg a részhez. :)
2016. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A sorozat barát weboldalon fennt van az összes rész!!
2016. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Szeptember 12-től fogják adni az új részeket a Disneyn.

Ha megakarod nézni a 17.Részt, akkor Youtube->Miraculous HunSub csatornáján kint van feliratosan!!

Remélem segítettem!

Üdv.: Egy miraculous fan~

2016. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!