Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tokyo Ghoul 3. évad most...

Tokyo Ghoul 3. évad most akkor mikor lesz?

Figyelt kérdés
Olvastam már, hogy ősszel, decemberben, januárban vagy jövő tavasszal lesz. Most akkor végülis mikor? Köszi a sgítséget.
2016. júl. 3. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmikor. Legalábbis eddig még semmiféle hivatalos bejelentés nem érkezett arról, hogy egyáltalán készítenek e 3. évadot, nem hogy mikor...

De ha szeretsz olvasni, ajánlom figyelmedbe a mangát, az még ma is fut és nagyon nagyon jó! :)

2016. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sajnos magyar fordítás nincsen és az anime sem folytatódik egyenlőre.. Mangában viszont elérhető már a 3. évad.. Legalább is én így tudom
2016. júl. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző: Valójában folyamatosan készül a magyar fordítás a mangához, a Tokyo Ghoul manga kb. a feléig megvan, a Tokyo Ghoul:re (a manga második része, ma is fut) pedig most tart a 63. fejezetnél a 84-ből. A Tokyo Ghoul:re nem mondhatni teljesen a 3. évadnak, mert bár az anime vége után játszódik, annyi különbség volt az anime 2. évad és a manga között, hogy aki ezel kezdi a manga olvasást, nem is értené teljesen a sztorit.
2016. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyenlőre nem lesz új évad, de a történet nincs rendesen befejezve és nagyon népszerű.szerintem fogják folytatni, csak nem most. :-[ :-( :'(
2016. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2017. Jun.
2017. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!