Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tartják annyian jobbnak...

Miért tartják annyian jobbnak Deadpoolt Pókembernél? Mik vannak a Deadpoolba amik jobbak? Semmi. A szerelem, az örök barátság, a drámák, a történet is sokkal jobb a Pókemberbe

Figyelt kérdés

Amikor Peter teljesen megváltozik az zseniális


És ott van még a barátságuk Herryvel ami nem mindennapi valjuk be


Engem úgy meghat mindig amikor a sok veszekedés után

Herry elmegy a végső csatába segíteni Peternek



2016. júl. 4. 01:53
 1/9 TR75 ***** válasza:
100%

Két teljesen más karakter. Peter Parker egy lúzercsákó, aki szuperhős lesz, gyakorlatilag két énnel (lúzer és szuperhős).

Deadpool egy nagypofájú tapló, akinek nagyjából semmi sem szent, belőle csinálnak egy nagypofájú szuperhőst, akinek nagyjából semmi sem szent. Az ő karaktere szuperhősként sem változik.

Kettejüket összehasonlítani... hát éppen össze lehet, de nem érdemes. Ég és föld.

Talán Deadpool mellett az az érv szól, hogy laza, mint a Riga lánc.

2016. júl. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó de Deadpool jóformán nem is szuperhős mert ő nem menti meg az embereket


Meg a története se a legjobb


Annyi hogy megakarja találni azt aki megkeserítette az életét és fél a nőjével találkozni


Ennyi és nem több

2016. júl. 4. 02:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Vígjátéknak elmegy
2016. júl. 4. 02:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy Deadpool szuperhős? Egyébként a pókember sokszor baromi idegesítő tud lenni.
2016. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Èljen a marvel srácok,imádom:D


23/l/l

2016. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TR75 ***** válasza:
100%
Deadpool szuperhős, mert olyan képességei vannak, amik egy köznapi embernek nincsenek. A "hős" titulus a problémás, mert ugye egy egoista tahó, a hősök pedig jók és rendesek és ilyesmi. Ő meg csak igyekszik bosszút állni, tehát abszolút önös érdekek vezérlik; ha közben mellékesen jó szolgálatot tesz, az a bónusz.
2016. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A filmben is elhangzik az a mondat, hogy nem vagyok szuperhős, szuper vagyok, de hős nem.

Nekem meg a pókember nem tetszett, szerintem a sztori unalmas és vontatott volt, a deadpoolnál nem. Emelett a humor és az önirónia az, ami kiemeli a többi hasonló jellegű film közül.

2016. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Deadpool egy zsoldos.

Amúgy én jómagam elég rossz élménynek éltem meg a belőle készült filmet. Tudod, én, akinek már nagyon-nagyon régóta a Deadpool volt az egyik kedvenc karaktere a KÉPREGÉNYEK miatt, elég rossz érzés volt, hogy miután kijött a film, mindenki Deadpool lázban égett, és mindenkinek ő lett a kedvence. Közben meg akár láttak egy Deadpool képregényt is? Tudják, hogy mi az igazi sztorija?

Amúgy én Deadpoolt és Pókembert is szeretem - együtt ( habár Póki utálja Wade-et ) is nagyon jó párost hoznak. Igen, Peter néha idegesítő - de nem haragszom rá érte. Már nagyon várom a Tom Hollandos Pókembert, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle.

Amúgy meg Bucky Barnes/Winter Soldier a kedvenc :)

2016. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 skorpio24 válasza:
100%

Deadpoolnak reeeengeteg jócselekedet van a listáján.

Beteg gyerekeknek adományozott szerveket (Bár ő megteheti)

Az éh halál szélén álló aktuális társát saját magából etette. (Kicsit beteg de relatíve segítő szándékú)

Szomorú hogy a későbbi szerelmével Halállal sose lehet együtt mert Thanos aki szintén szerelmes belé elátkozta Deadpoolt hogy legyen halhatatlan és így nem lehetnek egymáséi.

Kinyírta a tellljes Marvel univerzumot. (Ja ez mégse olyan jó de király)

Van hogy reggelre 372844 palacsintát csinál. (Na jó csak egyszer történt meg de megtörténhet megint)

Legyőzött három szörnyet vagy űrlényt(Passzollom) mert érméket lopkodtak egy kívánságkútból és azok az érmék emberek kívánságai. Nem illik ellopni más emberek kívánságait.

Venomot dubsteppel győzte le.

Mikor a halott elnökök feltámadtak megmentett egy rakat alpakkát.

Jelenleg csak ennyi de rengetegszer segített lelkileg sérült gyerekeknek is akiket este meglátogat időnként. (bár ezt csak képregény részeletkből tudom)

Röviden ő is csinált rengeteg jó dolgot.

2017. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!