Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Bridget Jones...

Szerintetek a Bridget Jones naplója túl csajos film?

Figyelt kérdés

A párommal gyakran együtt szoktunk filmezni, jó is az ízlése, csak egy a baj: kb mindig csak horrort nézünk. Nem azt mondom, hogy azok nem jók, meg szeretem is őket, csak ha zsinórban szinte csak azt néz az ember beleun. Picit túl kiszámítható a többségük, vagy nem is tudom. Na, mindegy, a lényeg hogy ezt picit megemlítettem neki és azt mondta akkor legközelebb válasszak én, neki mindegy milyen, csak ne vámpíros legyen. Nekem ez a film jutott eszembe elsők közt, mert nekem nagyon tetszett, és tudom, hogy még nem látta. Csak valahogy nem tudom, nem túl nőies film ez?

Ui.: Fikázók kíméljenek.



2016. júl. 4. 14:43
 1/1 anonim válasza:
Szerintem el fogja viselni. Elvégre jókat lehet rajta röhögni. Nekem nincs párom, de egy általam ismert pár férfi tagja egyenesen imádja :)
2016. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!