Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harcába amikor...

A Trónok harcába amikor halandzsa nyelven beszélnek, lényeges dolgokról van szó?

Figyelt kérdés
A sorozatbaraton nezem , 7-8. resznel tartok es folyton amikor halandzsa ntyelven beszelnek nem tudom, hogy lenyeges dolgokrol beszelgetnek-e(mar ha amugy ezekre a reszekre van felirat).Szoval kimaradok valami fontosbol, ha tovabb ugyanugy ertetlenkedve nezem amikor igy beszelgetnek?

2016. júl. 4. 19:10
 1/6 anonim válasza:
Èn angolul nezem , magyar felirattal :) a filmbeli kitalált nyelveknek is nyilvàn van èrtelme , különben elèg nagy hulyeseg lenne :) ajánlom h felirattal nèzd.
2016. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szinronos epizódokhoz is tölthető felirat az idegen nyelvű részekhez. Ezért nem jó online nézni.
2016. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ritkaság, hogy alapszinten megalkotnak egy új nyelvet egy film vagy könyv kedvéért. Nekem úgy rémlik, hogy a valiryai és a dothraki nyelvet is kidolgozták a szükséges mértékben. De ott van pl. Tolkien, aki két nyelvet is kidolgozott.
2016. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felirattal sokszor ki van írva, hogy mit mondanak.

Ha a Dothrakikra gondolsz, akkor kb.:

-egymás között beszélnek: harc

-Dany és Drogo: becézgetik egymást

2016. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, a masadik evadot mar letoltve nezem es talaltam feliratot szinkronos verziohoz :D
2016. júl. 5. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!