Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha tetszett Liam Neesonnal a...

Ha tetszett Liam Neesonnal a Sírok között és az Éjszakai Hajsza akkor az Elrabolva 1-2-3 részét vétek kihagyni? Liam Neesonnak milyen jó filmjei vannak még?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem veszítesz vele semmit, ha megnézed. Az első része nagyon jó, a második kevésbé, a harmadik is egész jó. Liam Neeson-től tudom ajánlani a Fehér pokol c. filmet, nagyon jó.
2016. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Mostanában nagyon rákaptam az ilyen filmekre mint Liam Neesonak van. Jó kis lövöldözős ,verekedős akciófilmek :D
2016. júl. 6. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
A Fehér pokol pont nem ilyen, viszont van mondanivalója. Nézd meg, komolyan.
2016. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én momentán mindegyik filmet,amit leírtál nagyon szeretem,pont a lövöldözések,verekedések miatt!:) Úgyhogy igen,tudom ajánlani! Ami még ilyen Liam Neeson film,hát... talán a Szupercsapat,
2017. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs,Ismeretlen férfi is talán még ilyen,Atomcsapda,bár nem kimondottan lövöldözős,Felhők közül a nap,Holtbiztos tipp,és én még ebbe a kategóriába sorolnám a csatahajót is,bár az is tény,hogy itt olyanokat is írtam,amikben nem feltétlenül főszereplő! Nekem ezek nagyon tetszettek,ajánlom bátran az akció-thriller-dráma-egy kicsi fantasy szektorból! Jó filmezést!:)
2017. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A star wars-t nem írta senki? Szomorú vagyok.
2018. jan. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!