Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régi tele- vagy szappanoperát...

Kijzt kérdése:

Régi tele- vagy szappanoperát keresek?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos sorozatot keresek. Arra emlékszem, hogy egy gazdag nő nem tud teherbe esni, ezért felbérel egy nőt hogy csábítsa el a férjét és essen tőle teherbe. Ő pedig megveszi a gyereket. Terhes is lesz de a nő és a férfi egymásba szeretnek, a férfi el hagyja az asszonyt. Erre az asszony is terhesnek teteti magát, és mikor a nő szül elraboltatja a babát magának. És elhiteti hogy a nő babája meghalt.

2016. júl. 7. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem pont így, de nagyon hasonló sztori volt a Sunset Beach című sorozatban, nem tudom, arra gondolsz-e. :/
2016. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez az. de azért köszi.
2016. júl. 8. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vad szenvedélyek - Luna Salvaje :-) imádtam én is. Gabriel Conrado volt a főszereplő azt hiszem. Ezt a sorozatot pont nem lehet sehol megszerezni
2016. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez az, köszi. Tényleg sehol nincs fel?

Kár, pedig ez egyik legnormálisabb sorozat volt a sok közül. :(

Azért köszönőm.

2016. júl. 12. 07:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. Évek óta keresem én is :-(
2016. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem, persze a gagyik mind fent vannak de ez mért is lenne magyarul.

Csak az eredeti nyelven találtam meg :S

2016. júl. 13. 06:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol találtad meg?! Én most vetettem bele magam a spanyolba. Legalább gyakorolnám :-) Égre földre kerestem mindenhol ezt a sorozatot meg a Celestét. De sajnos az nagyon régi :-(
2016. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg kaptad a privát üzenetem?
2016. júl. 15. 08:54
 9/9 A kérdező kommentje:

Amúgy most nézem az általad említett Celeste is meg van. Azt hiszem eredeti nyelven ott ahol a másik.

https://www.youtube.com/results?search_query=celeste+telenov..

2016. júl. 15. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!