Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a helyzet Johnny Deppel?

Mi a helyzet Johnny Deppel?

Figyelt kérdés

Halisztok Emberek! Csak kívácsi lennék h ki mit gondol Johnny Deppről?...Akinek tetszik az a kedvenc filmjét is írja meg tőle akinek meg nem tetszik az irja le h miért :)

Csak puszta kíváncsiság...Nem írom meg h én mit gondolok róla majd ha elég sokan írtok :) Előre is köszi a válaszokat :)



#film ##Johnny Depp ##vélemények ##Kedvenc film
2016. júl. 8. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Nagy szarban van, a mostani felesége a leszbi barinőjével együtt zsarolja őt, meg azzal vádolja, hogy megverte.

Na mondjuk az se teljesen normális, aki majdnem 50 évesen elvesz egy ilyen huszonéves biszex lotyót.

A karrierje is válságban van, bár ez utóbbi úgy tűnik nem nagyon érintette meg, már évek óta alibizik.

Szerintem jó színész, csak egy idő után lement gagyiba.

Nekem a kedvenc filmem tőle a Sweeney Todd, a Fleet Street démoni borbélya.

2016. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem követem nyomon az életét, de jó színésznek tartom. Egyik kedvenc filmem tőle a Gilbert Grape.
2016. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó színész.:) És így ránézésre egyátalán nem néz ki erőszakos embernek.Mondjuk az benne lehet a pakliban,hogy részegen nem egy kedves ember,de hát mindenkiből mást hoz ki a pia.Kedvenc filmem:Karib-tenger kalózai összes része.:)
2016. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Johnny Depp az egyik kedvenc színészem. Nagyon sokoldalúnak és tehetségesnek tartom és tetszik a rock-kos stílusa.

Kedvenc filmjeim tőle:

-Charlie és a csokigyár

-A Karib-tenger kalózai

-Én, Pán Péter

-Csokoládé

-A halott menyasszony

2016. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bbcs_blnk válasza:
89%

Azt hiszem, egész nyugodtan kijelenthetem h Johnny Depp a kedvenc színészem és h betegesen rajongok érte😁 Szerintem fergetegesen alakít mindegyik filmjében, és ezt a véleményemet senki nem tudja megváltoztatni semmilyen kritikával, vagy ténnyel h veri a feleségét, vagy h drogozik meg piál. Sztem egy ilyen frenetikus színésznek is lehetnek gyenge pillanatai. Ő is egy ember, nem pedig egy Isten (bármennyire is azt mutatja a látszat😜).

Kedvenc filmjeim tőle:

-Benny és Joon

-Gilvert Grape

-Karib-tenger kalózai (az összes természetesen)

-A síró ember

-A pokolból

(Az igazság az h nemigen van olyan filmje amit nem szeretek...😀)

2016. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez most komoly??? Én is ugyan ezt gondolom rólaa!!

Johnny Forever

2016. szept. 16. 16:13
 7/8 anonim válasza:
100%

Ő a kedvenc színészem, szerintem nagyon helyes volt fiatalabb korában, bírom a stílusát. Még akkor is, ha most tényleg egy kicsit nehezebb időszaka van.


Kedvenc filmem az Ollókezű Edward és a Sweeney Todd. Meg a Transzcendens. :)


Az a célom hogy megnézzem az összes filmjét. Amiben ő benne van, az csak jó lehet. :) Kb 50 van neki amiben játszott vagy rendezett, már láttam kb 15-öt.

2016. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán elképzelem róla, hogy szar ember, elvégre színész, könnyen elhiteti a fanjaival hogy egy halom cukiság. De semmi sem fogja azt a tényt ledönteni, hogy sokoldalú és imádnivaló a filmográfiája.
2021. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!