Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanatok Seikon no qwaser-he...

Mondanatok Seikon no qwaser-hez hasonlo animeket?

Figyelt kérdés

OK, szoval 2 napja kezdtem ezt a sorozatot, es valami zsenialis, nagyon bejon. Keresgeltem hasonlokat, nagyon sok oldalra felneztem Yuri, ecchi kifejezesekkel, de nem talaltam meg csak hasonlot se. Marmint rengeteg leszbi anime van, de engem nem erdekel a szerelem.

Engem a Seikon no qwaser-ben leginkabb a szolga-mester kapcsolat fogott Katja es Hana kozott. Legfokepp azt imadom, hogy kislanykent "tuntetik " fel Katjat es igy egy valamilyen " rejtett / enyhe" pedofil kapcsolat alakult ki koztunk, na ez kell nekem ! :D ( nem vagyok pedo csak valamiert nagyon tetszik ez a dolog :S ) Szoval nekem valami olyan anime/manga kellene ami

1, legyen benne ilyesfajta pedo-mester-szolga kapcsolat

2, lehetoleg jo hosszu legyen

3, nyelv nem fontos, nezem angol felirattal :)

4, lehetoleg yuri legyyen (leszbikus)

Ennyi. Es meg1x, en nem romancot keresek hanem valami nagyon hasonlo ecchi yuri stilusut.

THX.


2016. júl. 9. 05:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Mondhatnatok mar valamit :D
2016. júl. 25. 03:35
 2/2 Nemtudszrolamsemmit ***** válasza:

2016? Oh szegénykém..

Amugy ajánlanám a

Shinmai maou no testament-et

És a Highscool DxD-t

Nagyon jo mind a három! :D

És bocsi.. Ez kevés de több nem jut eszembe

2019. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!