Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy az animék...

Miért van az, hogy az animék többségében a főszereplők vagy középiskolások, vagy abba a korosztályba tartoznak?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert az a korosztály a célközönség.
2016. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, mert az animék többsége ennél sokkal időseb emberekhez is szól.

Én se vagyok már korosztálybeli, de szeretem az animékat. Csak valahogy már nem az én korosztályomat látom benne. A problémáink ugyan sok animéban megjelennek, de középiskolásoknak adják a megoldást a dolgozó emberek helyett.

2016. júl. 10. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Erős tévedésben élsz. Attól, hogy idősebbek is nézik, idősebbek között is kifejezetten népszerű, még nem ők a célközönség. Ha nem tetszik, ne hidd el, találj ki magadnak egy választ helyette.


Ebben a szezonban egyedül a ReLife az, ami gimiben játszódik, mégis felnőtteknek szól.

2016. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az ilyen trollokra szokták mondani, hogy: "Hülye vagy fiam, mint szódás a lovát."
2016. júl. 10. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem sok 20 fölötti fant láttam eddig. Ez olyasmi mint az emo, tinik vannak oda érte. De van azért elég sok ami felnőttekről szól, de közel sincs olyan sikerük mint a többinek.
2016. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, kérdező, nem én tehetek róla, hogy retardált vagy. Felőlem éld ki a frusztrációidat nyugodtan, engem nem zavar.
2016. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen. Az animék témakörébe sok "Bugsy" írogat.

Ne foglalkozz velük,Kérdező!

2016. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az animék túlnyomó többsége igenis a tini korosztálynak szól. Shounen, ecchi, klisés romkom, a többség bizony ilyen, mondhatod, hogy nem de igen. Vannak felnőtteknek szóló, jól megírt, érzelmileg megmozgató animék is, aki ilyet keres, az fog is találni, mivel RENGETEG anime van, de arányaiban a többség igenis tini klisé. Ennyi.
2016. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló leírta.


Attól, hogy te még 20 fölött is tiniknek gyártott szennyet nézel még ne hidd, hogy 16 év felett van az átlag anime célkorosztálya. De amúgy ez nem mint, ha valami animés kötődésű dolog lenne, bármilyen szellemi termékről is legyen szó, a szereplők életkora a meghatározza a célközönségét is. Ettől persze még egy 30 éves is nézhet 10 évesekenek szánt cuccot, mert pl a régi Disney és Ghibli filmek is csodálatosak, de a modern tini shounen, hárem, sol, rocom, akármi animékkel ellentétben ezekben van művészi érték, amiért érdemes megnézni őket, szóval ha te 20 fölött is a fentebb említett IGENIS tiniknek gyártott szennyeket nézed, akkor egy nolife weeaboo vagy.

2016. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!