Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dragon Ballnak mi a hivatalo...

A Dragon Ballnak mi a hivatalos sorrendje?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy: Dragon Ball, DB Z, DB Super. Viszont van a kai, ami vagy 200 résznyi tartalmat kivág a Zedből, mint remake. A zedes fillerek is részei a történetfolyamnak, illetve egyébb tartalom nem kapcsolódik szorosan a történethez?

2016. júl. 11. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:

A filler sosem része a történetnek. Az csak időhúzás, hogy a mangával párhuzamosan gyártott anime ne érje be a mangát vagy megvárja, amíg egy kicsit előre heled.


Én a Kai-t jobban is szeretem, mint az eredeti Z-t. Nem csak mert a sok idétlen fillert kivágták belőle, amik sokszor logikai összeütközésben voltak az eredeti történettel, hanem mert a manga kánont követő részeket is megrövidítették, így a cselekmény ritmusa sokkal jobb lett.

2016. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem értem. Miért tesznek bele olyan részeket a sorozatba, amik igazából meg se történtek? Én most csak az anime szempontjából vagyok kiváncsi arra, hogy a fillerek megtörténtek-e, a manga nem izgat most. Tehát a fillerek egyáltalán nem történtek meg, kizárják az események létezését, vagy csak azért lettek kivágva a kai-ban, mert nem befolyásolják a fő mangás történetet, de amúgy megtörténtek.
2016. júl. 11. 21:11
 3/6 A kérdező kommentje:
*utolsó mondat: ?
2016. júl. 11. 21:12
 4/6 anonim válasza:
azért tesznek bele annyi fillért hogy kitöltsék a 20 percet és hogy húzni tudják úgy ahogy felettem is írták
2016. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van még ugye a GT is ami a Z után játszódik de az a Super megjelenésével úgymond eltörlődött :D mondjuk nem is nagy baj, a Super eddig nekem jobban bejön bár a GT-vel sem volt bajom de azért a Super sokkal szuperebb :P az elején nem tetszett.. naggyon nem.. de most már szépen beindult, ezzel a Blackes témával viszont felhúznak, hogy ennyi ideig b*szakodnak. Jobban tetszett az amikor egymás után csapták szét az ellenséget tournamenten és nem húzták túl sokáig az időt. Sokkkkkkkkal pörgősebb volt és jobban is illik sztem a Dragon Ballhoz.. remélem újra begyorsul majd :)
2016. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A sorrend DB, DB z, DB Super, de ott van a DB kai és a DB gt amik közül a kai a z remake-je a gt meg egy nem cannon alternatív folytatása a z-nek. Emelett vannak külön kiadások, Special részek, filmek és más apróságok, de a special részek és a külön kiadások általába valamilyen háttér karakterre fókuszálnak vagy valami nem jelentős történik bennük tudtommal nem is cannon-ok. A filmek közül az összes Z film nem cannon viszont a szuper filmek már igen. A filler-rel kapcsolatosan az első válaszoló válasza tökéletes ja és üzenném az ötödik válaszolónak hogy örülök hogy ilyen viccesnek érzi magát de jó lenne a több és pontosabb válasz és a kevesebb "humoros" megjegyzés :D
2021. okt. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!