Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto shippuuden kérdeés!...

Naruto shippuuden kérdeés! Killer B, hogy nem halt meg, miután Madara kiszedte belőle a Hachibit, Gyukit?

Figyelt kérdés
Ma néztem két Naruto részt, Killer B Rappuden 2 részes fillerjét és az jutott eszembe, hogy belőle is kiszívta a Bijuu-t Madara, pont mint Naruto-ból. De ugye amiért Minato-ban volt a másik része Kurama-nak, ezért visszajuttatták Obito-n keresztül és így túlélte. Nem emlékszem pontosan, tisztán, de Gyilkos Méh hogy/miért nem halt bele? Mert belekerült a Mügen Tsukuyomi-ba, be is gubózta a fa, tehát életben van..

2016. júl. 13. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Obito használta Ginkaku és Kinkaku által használt fegyvereket.Ugye a Sasuke elleni harcban egy csáppal helyettesítette magát és abból kinyerték a bijuu erejét,de hogy tökéletes legyen kellett a Ginkaku és Kinkaku testvérek fegyverei.
2016. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt a kulacs-félét meg azt az izét?
2016. júl. 13. 20:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, nekem nem esik le, lehet félrenéztem miközben az volt..
2016. júl. 13. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen az volt az.A 9 farkút is onnan alkalmazták,mivel már az eleve benne volt.
2016. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nekem az volt homályos, hogy akkor most a Boruto filmben mi lett vele? Én úgy láttam, hogy Momoshiki-ék kiszedték belőle. Vagy én láttam rosszul?
2016. júl. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én sem tudom, hogy Méh (Bee) hogyan tudta túlélni... mindketten (Naruto és Méh is) meghaltak (legalábbis kellett volna) de ugye Narutoba berakták azokat a Bijuukat akik addig nem voltak benne (1farkú a 8farkú és ami Minatóban volt 9farkút), de Méhvel nem törödött senki.:/ Őt nem mentették meg, de nem is halt meg(!) szerintem egyszerűen a sorozat nem akarta megölni őt, de izgalmasra akarta a részt és ez lett a végkifejlet.:) vagy ki tudja :D ez egy nagyon jó kérdés :)
2017. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] ha tudsz angolul, akkor itt leírja.^^ :)
2017. márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!