Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi fog történni a...

Szerintetek mi fog történni a trónok harca 7. évadában?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Északról jönnek a Mások, keletről Dany, meg délről talán a dorniak. Lesz vagy a 7., vagy a 8. évadban egy csata, nagyobb, mint a Fattyak csatája volt. Szerintem ez vagy a Mások, vagy Dany serege miatt lesz. Vagy mindkettő?


A megmaradt Stark ház tagjai összefutnak.

2016. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 7. évad arról fog szólni, hogy Dany-ék legyőzik Cerseit aki az évad végén fog meghalni. Ezen kívül a 7. évadban átjönnek a falon a mások és a 8. évad majd a velük való harcról szól már.


Cersei ellen már most is többszörös túlerőben vannak, ráadásul minden irányból körül van véve.


A mostani kb 25 főszereplőből 5 megint meghal tuti :D

2016. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
arya ratalal nymeriara.
2016. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Remélem cersei meghal végre. Túl sokáig élt és feleslegesen.
2016. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én attól tartok, hogy Tyrion is meg fog halni :(
2016. júl. 17. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy Jamie fogja kinyírni Cerseit. :D Olyan szép is lenne. Nem tudom az a pasi miért nem látja a fától az erdőt.

Amúgy meg igen, Dany megérkezik, megszerzi a Vastrónt. Eddig úgy voltam vele, hogy Jon üljön a trónra, de rájöttem, hogy az nem neki való és ezt nem bántásból írom. A Mások átjönnek a Falon és Jon dolga lesz megállítani őket, hogy milyen képességekkel és sereggel, még nem tudom, de sanszos, hogy Dany is fog neki segíteni. Szerintem.

De végül Dany lesz az uralkodó és Jon megtarthatja Északot, mert szerintem ők ketten szót tudnak érteni egymással.

Bár lehet ez más átfolyik a nyolcadik évadba.

2016. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!