Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem rossz színésznő...

Csak szerintem rossz színésznő Sophie Turner?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 15:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Te se az eszedről vagy híres előző, az biztos...
2016. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Miért is? Egyik förtelmesebb színész mint a másik.
2016. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
De gondolom, sőt biztos vagyok benne, hogy te pasi vagy...
2016. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%

Nem értesz valamihez, de azért mégis belepofázol. Jellemző. Tuti, hogy csaj vagy...(ha te lehetsz szexista én is, nem?)

Egy olyan nagyköltségvetésű produkciónál, mint a Game of Thrones nem beszélhetünk "förtelmes" színészekről. Itt nagyon jó és kicsit gyengébb színészekről, akárki nem lesz beválogatva. Az teljesen biztos, hogy se Emilia Clarke se Sophie Turner nem a szépségük miatt kapták meg a szerepet, utóbbi főleg nem, tekintve, hogy még gyerek volt gyakorlatilag a casting idején. Színészi képességeken már lehet vitatkozni, hogy ki ügyesebb, ki kevésbé, Emilia Clarke néha szerintem is egy kicsit gyengébb, mint a legtöbb színésznő a sorozatban (mondjuk neki eleve a stílusa érdekes:), de Sophie Turner például több, mint rendben van. Rengeteg különböző Sansát kellett már eljátszania (gondolok itt a fennkölt, majd a megszeppent és az érett "korszakokra"), és mindig ügyesen vette az akadályt, az utóbbi 1-2 évadra különösen jó színésznővé érett. Nem véletlen, hogy egyre többen szeretik meg a karaktert, ehhez nem elég egy jó storyline, jó színész is kell.


Várom a további értelmes megnyilvánulásaid, te buta tyúk.

2016. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%

Buta tyúk max anyád. Persze, hogy nagyra tartod, mert tetszik neked és ez egyből azt jelenti, hogy fantasztikus színésznő... Tényleg az, ez az egy arca van...

[link]

2016. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%
Hagyjuk már ezeket a gyerekes indokokat...ezek szerint nem láttuk még őt zokogni az apja halála miatt, dühösen fenyegetőzni, fennkölten szemöldököt ráncolni, kedvesen mosolyogni a bátyjára?... kislány, vagy szedd össze magad, vagy maradj csöndben, mert eddigiek alapján nem tudod miről beszélsz.
2016. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%
Te nem tudod miről beszélsz. Menj verd ki rá hülyegyerek.
2016. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jól van, most már legalább tudom, hogy csak troll vagy.:)
2016. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem troll vagyok, valóban pocsék színésznek tartom Emiliával együtt. Kíváncsi vagyok ha csúnyák lennének akkor is jónak tartanád-e őket.
2016. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De, troll vagy. Én elmondtam, hogy miért jó színésznők, te csak beszólogatsz nekem, mint egy kisgyerek, és irigykedsz, hogy jobban néz ki nálad valaki. Most komolyan, hány éves vagy?
2016. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!