Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A CSI:Miami helyszínelők c....

A CSI:Miami helyszínelők c. sorozatban Horatzionak mi a pontos foglalkozása (mármint a sorozatban)?

Figyelt kérdés
Csak simán nyomozó?Mert vmikor szokott laboratóriumban lenni és nyomokat keresni Pl. az ingen stb.Szal simán nyomozó?
2010. ápr. 16. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom bűnügyi helyszínelő
2010. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bűnügyi helyszínelő,plusz főnök.
2010. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is dolgoznák Horatzio helyében Miami-ban.Tök jó a sorozat.Nekem sokkalta jobban tetszik a Miami helszínelők ,mint a New Yorki-ak!
2010. ápr. 16. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne felejtsük el, hogy az első a Las Vegasi volt és annak mintájára csinálták meg a Miamit és a New Yorkit egyébként nekem a Las Vegasi áll az első helyenbár mióta kilépett Grissom meg más helyszínelő is Sara meg Warrick én már nem nézem ennyi szereplőt nem lehet csak úgy elveszteni utána Miami a New Yorkiba meg még egyszer se néztem bele!
2010. ápr. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól,hogy a Las Vegasi volt először,még sokkal jobb a Miamis.És ezt ők is elismerik,volt a kulisszák mögöttben.
2010. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah ,speckó én sem láttam a Las vegasit ,de a Miami jobb ,sokkal jobb,mint a NY-i!Sztem nézzél meg belőle egy-két részt
2010. ápr. 19. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!