Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan 7-8 éve láttam egy...

Olyan 7-8 éve láttam egy filmet a film+-on, de azóta se találom. Valaki felismeri a tartalom alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nagyon régen láttam egy filmet a film+-on, de azóta nem találom. Talán ez olyan 6-7 éve lehetett.


A történet a következő:

A főhős (nem is tudom már pontosan) egy különleges lény volt azonban emberi alakja volt. A faja közül ő volt a legerősebb és ennek az oka az volt, hogy szerelmes lett egy nőbe. Csak ő volt képes arra, hogy a fajtársait megölje, de a fajtársai őt nem tudták megölni.

Minden alkalommal amikor megpróbálták megölni, egy másik életben ébredt fel és mindig megtalálta a nőt, azonban a nő nem emlékezett rá (ugye másik élet).

A történetben egy idős fajtársa elmondja neki, hogy csak addig lesz ilyen erős amíg a nő életben van, ezért mindig védelmezi azektől a szörnyektől.


Sajnálom ha nem elég pontos a leírás, sajnos elég régen láttam és nem emlékszek mindenre teljesen pontosan, de a lényeg ez.


Előre is nagyon köszönöm a segítséget és remélem valaki felismeri és eltudja mondani a film címét.



2016. júl. 17. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Esély a halálra

[link]

2016. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez az. Köszönöm szépen :)
2016. júl. 17. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!