Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Justin Berfieldről (Már...

Justin Berfieldről (Már megint Malcolm-Reese) mostanában mi az aktuális hír? Jó pasi. Nektek is tetszik lányok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 11:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

különben meg nekünk úgyis teljesen mindegy, hogy meleg vagy nem :)

egy fél világ választ el

2010. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hát nekem nem mind1..nekem szarul esett amikor megtudtam hogy meleg..ja és télleg MELEG ugyhogy szar az egész...
2010. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De honnan szeditek,hogy meleg? Milyen oldalon olvastátok? Amúgy engem nem borzaszt el hogy homo. Az nem egy betegség,hanem állapot,beállítottság.
2010. nov. 6. 08:51
 14/17 anonim ***** válasza:
ha rákeresel neten egy csomo amerikai oldal kiadja ..hogy mitomén kikkel volt kalandja..engem se rettent el hogy meleg ..inkább csak tök szar :(:(
2010. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

aaaahhww én is nagyonnagyonnagyonn imádom :$$ :P

én is szoktam vele álmodni : $$$

egyébként tudom h hülyén hangzik deén akkor kezdtem el gyanakodni hogy búza,mikor láttam nem rég youtube-on egy interjút,és ott mondtam hogy Jujj de jó,interjó Justinnal :P erre nézem,és egyszer csak azt vettem észre hogy olyan b*zisan beszél ://

bár szerintem az jobb ha meleg,minthogy sok bnője legyen :D

a pasikra nem vagyok féltékeny X'DDD

13L

2011. júl. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
egyébként annyit hozzáfűznék hogy én meg nemrég pont azt olvastam hogy nem meleg és van barátnője
2011. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nincs barátnője !! meleg! törődj bele..minden oldal azt írja a hangja is olyan..tuti meleg.

am meg www.whosdatedwho.com

itt minden sztár fenn van hogy ki kivel járt!!

2011. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!