Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretném megnézni a trónok...

Szeretném megnézni a trónok harcát az elejétől de nem nagyon értem hogy hogy vannak ezek az évadok meg azon belül a részek?

Figyelt kérdés
Vki légyszi kifejtené nekem? Bocsi ha ez gáz kérdés de nem tudom...előre is köszi

2016. júl. 18. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első évad első epizódjával kezdődik, az első évad második epizódjával folytatódik, aztán az első évad harmadik epizódja jön és így tovább az első évad tízedik epizódjáig, aztán következik a második évad első epizódja, majd a második évad második epizódja, és így tovább a hatodik évad végéig.
2016. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 belapus ***** válasza:
100%

Az első évad első részével kezdődik.Ez az évad 10 részből áll.Az évad utolsó része a tizedik.Ezután a második évad első része következik.

Az eddigi évadok 10 részből álltak.Az adott évad tizedik része után a következő évad első része jön.

2016. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyoon köszi!!

Minden évad 10 részből áll?

Össz-vissz hány évad van?

2016. júl. 18. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
6 évad ment le eddig, ezek mind 10 részesek. De ha minden igaz a 7. évad 7 részes, a 8. évad pedig 6 részes lesz és az lesz az utolsó évad. A 7. évad majd csak jövőre kezdődik.
2016. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy a kérdező mellett én is megköszönöm az eddigi válaszokat, mert eddig én buta azt hittem hogy a sorozat az 5. évad 2. részével kezdődik, aztán visszafelé kell haladni és megnézni minden páros számú epizódot egészen az 1x02-ig. Onnantól pedig előre felé megnézni az összeset amit még nem láttál. Végül a sorozatot az első évad első részével befejezni.


Szóval köszi, nem csak a kérdezőnek segítettek, de más embereknek is!

2016. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nektek amúgy van szavazati jogotok? :DDD
2016. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6:


Remélem feltűnt, hogy a kérdezőn kívül mindenki csak hülyéskedik, mindenki csak szarkasztikus és ironizál és egyedül a kérdező fogyatékos :D

2016. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Remélem, feltűnt a három ":D" :D


Egyébként szakadok a válaszokon xD

2016. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi
2016. júl. 28. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!