Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyar sorozatok 2016?

Magyar sorozatok 2016?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tud valaki olyan sorozatot mondani ami most fog indulni 2016-ban és szereplőket keresnek akár csak statisztának? Vagy küldhettek olyan oldalt is ahol ezeket megtalálom. A másik kérdésem hogy ha 14 éves vagyok és még nincs semmilyen tapasztalatom színészkedés terén (nem jártam színjátszó szakkörre stb és nem is így képzelem el életem hátralevő részét) akkor mennyi esélyem van bekerülni? Nem ez az életcélom legalábbis egyenlőre. Még nem tudom mi akarok lenni csak szeretném kipróbálni magam. Légyszi normális válaszokat küldjetek.

2016. júl. 18. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Most forog nyáron a Válótársak és az Aranyélet. Mindkettő magyar sorozat, mindkettőbe keresnek statisztákat az ügynökségek. (Nem a produkció, azzal ne is próbálkozz, ezt ügynökségek szervezik)


Ezen kívül Barátok közbe és Jóban roszsban-ra is folyamatosan lehet menni - szintén ügynökségeken keresztül.


Amúgy rengeteg film is forog itt a nyáron, mind magyar (Mundruczó Kornél új filmje), mind pedig külföldi (The Last Kingdom és a Tyrant sorozatok, A Szárnyas fejvadász 2., indiai filmek tömkelege, stb.)

2016. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. :) Én ezek között volt már amit én is néztem majd megpróbálkozom a többivel is.
2016. júl. 20. 22:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy az Egynyári kalandnak lesz 3. évada?
2016. júl. 20. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Most forog az is, de nem tudom, hányadik évada, mert nem nézem ezeket.
2016. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, meg megy a Munkaügyek is még elvileg.
2016. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!