Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars Clone Wars vagy a...

A Star Wars Clone Wars vagy a Rebels a jobb, illetve a CW ajánlatos megnézni a Rebels előtt?

Figyelt kérdés
A CW-ből csak "pár részt" láttam kb a 3. vagy a 4.évadig és nem is minden részt(persze volt olyan h egy későbbi évad részét kíváncsiságból megnéztem pl az asoka távozása körüli részeket)
2016. júl. 19. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A Clone Wars nekem sokkal jobban tetszett, mint a Rebels, érettebb, izgalmasabb volt. Ha csak egyet nézhetnék mindenképp azt nézném meg, nem a Rebelst. Plusz van pár CW-s cameo a Rebelsben, amik neked nem fognak sokat momdani, ha nem láttad még a CW-t.
2016. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A clone wars eddig sokkal jobb mint a rebels bár a végét most nagyon felhúzták. Talán a 3. évad jobb lesz.
2016. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!