Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ilyen sorozatokat...

Tudnátok ilyen sorozatokat mondani? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem olyan tiniknek való sorozatokat mondani amik fent vannak a youtubeon? Pl: Olyat mint az Egynyári kaland, táncakadémia stb... Köszi ha valaki mond ötleteket..:)

2016. júl. 20. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Online nézhető sorozatos oldal nem jó? Én sajna csak olyat tudnék...
2016. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az is jó lenne!:)
2016. júl. 20. 21:49
 3/7 kittycat180 válasza:

Szia!! Rengeteg sorozatot tudok ajánlani,amiket én a sorozatbarát oldalon nézek!Ott rengetek sorozat van fenn,amikből bőven válogathatsz!Egy-egy részhez rengeteg link van,én általában az openload-osat vagy az indavideosat szoktam megnyitni,azoknak jó a minőségük és megbízhatóak!

A sorozatok,amiket nagyon ajánlok(függő lettem mindegyiktől :D ):

Pretty Little Liars(most fut az utólsó évada)

Scream Queens

Gossip Girl

Trónok Harca

The 100

24

Remélem tudtam segíteni!

2016. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajjj nagyon szépen köszönöm!:))
2016. júl. 21. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én is a sorozatbaràtot akartam javasolni. Ott nézek minden sorozatot ami érdekel.


Tinis sorozatok amiket kértél pl Simlis spinék (Faking it) nagyon jó, Dawson és a haverok, de van sok màs sorozat is fent, tudsz vàlogatni.


googleba írd be hogy sorozatbaràt és kidobja az oldalt. Èn már majdnem az oldal indulàsa óta hasznàlom. Imàdom:) kb 2 hónappal az utàn fedeztem fel hogy elkészült .2012 május óta megy. Egyre többen hasznàljàk. Érdemes regisztàlni is, akkor jelölni tudod melyik részt nèzted meg.

2016. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén a sorozatbarátról, de fontos h feliratosan nézd ezeket, mert szinkronosan nagyon béna és ront a sorozat minőségén: Glee, Teen Wolf, Scream
2016. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Wolfblood
2019. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!