Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legjobb Disney főgonosz?

Shan-Yu kérdése:

Ki a legjobb Disney főgonosz?

Figyelt kérdés
Szerintetek a Disney gonosz karakterei közül ki a legjobb? Velem előfordult, hogy Disney főgonosszal részben tudtam azonosulni. :)

#Oroszlánkirály #A kis hableány #Aladdin #Herkules #Zordon #Jafar #szépség szörnyeteg #notre dame-i toronyőr
2016. júl. 22. 13:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, javaslom kezd el nézni a Once Upon a time-ot, nagyon emberszerűvé és szerethetővé teszi a disney gonoszokat.
2017. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nekem Demóna, Nyanya Banya, Frollo és Dr Falicier a kedvenceim😍
2017. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Zordon a best, mert... Csak mert ő Zordon. :D (Testvérgyilkosság, átver mindenkit, hiénákkal menetel, egyszerűen zseniális.)

A nők közül meg Ursula a kedvencem, nem tudnám indokolni, egyszerűen csak remek a karaktere szerintem.

De imádom Dr.Faliciert, Frollót, valamint az egyetlen Disney-gonosz, akitől valóban féltem kiskoromban, az a Gonosz Királynő. (Aki ráadásul gyönyörű is.)

2018. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Cordeliafoxx válasza:
Nekem Zira a kedvencem.
2019. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem Demóna vagy Zira

Zira keményebb Zordonnál

2020. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem Zordon a kedvencem :D


De Zira is jó, csak szerintem őt ne vegyük gonosznak, mert... Szerintem nem volt az. Zordon volt az egyetlen aki megértette, és miután meghalt, csak bosszút akart állni... Igen, egy kicsit megértem Zirát.


Na, ugye tehát Zordon a kedvencem. De ha a leggonoszabbat kéne választani szerintem az Frollo. A Notre-Dami toronyőrböl.

2022. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Frollo a legjobb
febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
2014 óta Darth Vader
márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!