Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Shan-Yu kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb Jim Carrey film?

Figyelt kérdés
Szerintem elég komoly színvonalbeli különbségek vannak a filmjei között.

#maszk #Dumb és Dumber – Dilibogyók #Hantaboy #Dumb és Dumber #Ace Ventura #Kábelbarát #mindörökké batman #mr popper pingvinjei #én és meg az irén
2016. júl. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
TRUMAN-SHOW , EGY MAKULÁTLAN ELME ÖRÖK RAGYOGÁSA . Eleinte a szerep és a pénz kellett neki ezért megragadt mindent, ő is egy ember , igaz nem kapzsi mint mások .
2016. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mindenh6ó
2016. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ace ventura 1-2:) megunhatatlan,
2016. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
A maszk
2016. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Truman show vagy az Egy makulátlan elme örök ragyogása, de a vígjátékait is szeretem
2016. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

1. Truman Show

2. Makulátlan elme...

3. Minden6ó

4. Ace Ventura 2.

5. A Maszk

6. Ember a Holdon

7. A balszerencse áradása

8. Ace Ventura

9. A Grincs

10. Dumb és Dumber


Nem szándékos a pont 10-es lista, de a többi filmjét vagy nem láttam vagy nem tartom elég jónak ahhoz hogy egyáltalán osztályozzam őket. Már jó ideje történt hogy jó filmben szerepelt volna, de azért régen a fénykorában képes volt letenni valamit az asztalra mind drámai, mind komikus szerepekben.

Én jobban szeretem a komolyabb filmeket, mint a vígjátékokat úgy általában is, de elismerem ha egy vígjáték tényleg jól sikerült és vicces

2016. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem Jim Carrey-nek vannak bűn rossz filmjei is.

Például a Dumb és Dumber folytatást végig se bírtam nézni, de a Popper pingvinjei sem egy nagy eresztés.

2016. júl. 31. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapból az ipsét nem csípem, így a filmjeit sem nézem meg.
2018. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!