Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki fel világosítana...

Valaki fel világosítana flash-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni a flash tv sorozatot. Most tartok az első évad felénel. És egy picit utána kutakodtam nemrég és tele van a fejem mindenféle névvel, családfával stb. És ugye van reverse flash aki herrison wells. Es mondta hogy valamilyen rokona eddie thawnnak es akkor neztem egy csalad fat es ott mutatta hogy elvileg eddie szülei ugyan azok mint flashnek( azaz mint barry allennek) meg ,hogy eddie az cobalt blue,meg valami olyan is volt vele kapcsolatban hogy ő lesz reverse flash stb.. .A sztori hosszabb de az mind1. A lényeg az lenne hogy valaki ezt eltudná nekem magyarázni hogy mi van? Ki kicsoda stb. A DC témában nem vagyok annyira jártas, és gondoltam vannak olyanok akik jobban értenem hozzá és ezért írtam ki ezt a kérdést.

2016. júl. 24. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nézel utána ezeknek előre? Idővel úgyis kiderülnek, csak elrontod magadnak a meglepetést...
2016. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert túl nagy a kiváncsiságom, és nemtudom hogy a sorozatban kifognak-e derülnu
2016. júl. 24. 16:25
 3/4 anonim válasza:
Nyugi idővel minden kiderül
2016. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tényleg ne kutakodj előre lelövöd magadnak a dolgokat :( ha beérted a sorozatot és még van kérdésed, vagy olyan dolog ami nem derült ki akkor kezdj kutakodni, akkor már tuti semmi spoilert nem kaphatsz be

DE előre NE kutakodj soha sajnos én is így lőttem le magamnak pár dolgot, azóta megtanultam, hogy nem szabad :D

2016. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!