Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit filmet/sorozatot ajánlanát...

Ember:D kérdése:

Mit filmet/sorozatot ajánlanátok egy 12-13 éves lánynak aki odavan a Zorróért a Zöld Íjászért és kedveli a marvel filmeket/sorozatokat (pl. :a Pókembert)?

Figyelt kérdés
Leginkább a rajzos dolgok érdekelnének.

2016. júl. 24. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Daredevil, Jessica Jones - ugyan élőszereplős sorozatok, de képregényből készültek.
2016. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Talán a Fantasztikus négyes című film érdekelne.
2016. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Flash - A villám
2016. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Daredevil és Jessica Jones eléggé feljtös egy 12 évesnek...
2016. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ant man

bat man

super man

iron man

spider man

thor

hulk

wolverine

x-men

bosszúállók

fantastikus 4

egyszerűen: [link]

2016. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm a válaszokat megfogom őket nézni(képes leszek két napon keresztül ezeket nézni nagy izgalommal és lecsukódó szemekkel)
2016. júl. 25. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is pacsi mert szereted a Zöld íjászt :D

Amiket ajánlok ha szereted a szuperhősös sorozatokat:

Marvel:

●Agents of S.H.I.E.L.D (ha szinkronosan szeretnéd nézni az első 2 évad van leszinkronizálva)

●Daredevil

●Jessica Jones

DC:

○The Flash(-A Villám nem tudom hogy szereted nézni de én ezt inkább feliratosan ajánlanám nekem nézeteltéréseim akadtak a szinkronnal,azt hiszem a szinkron a második évad végéhez közelít bá lehet hogy már az összes rész volt szinkronosan)

○Legends of Tomorrow(Az Arrowból és a Flashből megismert szuperhősök/gonoszok összeállnak hogz megmentsék a világot.Még csak egy évada van augusztus 24-től adják a Viasaton szinkronosan)

○Supergirl(ez most kezdődött szinkronosan,ennek is egy évada van)


Íme pár sorozat amit szintén ajánlok:

□Devious Maids

□Pretty Little Liars

□Quantico

□Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot?


Elnézést a leírásokért de úgy éreztem kötelességem valamit írnom róluk és a plusz sorozatokért tudom hogy rajzos,szuperhősös sorozatokat írtál.Ha valami kérdésed van róluk írhatsz privátban.Bocsánat ha a kérdés már nem aktuális és szinkronosak a sorozatok,nem tudtam hogy felirattal vagy anélkül szeretnél nézni.


Egy másik 13 éves lány :)

2016. aug. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a filmeket még nem láttad mind, akkor néud meg őket. A Jessica Jones, Daredevil, ilyesmi sorozatok még elég durvàk lennének neked. Nyugi, nem kioktatni akarlak, még neked is azok. Ha élőszereplősre vágysz, akkor nézz A S.H.I.E.L.D ügynökeit, az nem annyira durva, de nagyon jó. Animációs sorozatból kismillió van Marvelben is, de az àltalad kedvelt Zöld Íjásznak otthont adó DC-ben is. Szintén DC, élőszereplős a Flash-A villám is.
2016. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!