Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kicsoda Ezekiel a Walking...

Kicsoda Ezekiel a Walking Dead képregényben?

Figyelt kérdés
Ne linkeljetek angol oldalakat, mert annyira nem tudok angolul. :D Azt tudom, hogy állatgondozó volt és onnan van a tigrise. Láttam, hogy a képregényben meghalt. Ki ölte meg?

2016. júl. 24. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ő a Kingdom vezetője.Igen állatgondozó volt ezért van egy tigrise akit Shivának hívnak.

Alpha ölte meg aki egy későbbi ellenség lesz.De azért különben ez egy nagy spoiler szóval ezt jelezhetted volna.

De tt van egy másik leírás is róla:

Afrikai-amerikai,a negyvenes éveiben.Különc,karizmatikus és jóságos vezető.Fejedelmien vetíti a bizalmat és a bölcsességet az emberei felé,és élvezi,hogy megadják neki.Kívülálóként viselkedik,szándékosan színháziasan öltözködik és viselkedik egy bizonyos mértékben.

2016. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem biztos, hogy a sorozatban meghal. :D
2016. júl. 25. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is jól jött ezaz infó, szóval köszi;) Szerintem Ezekiel hosszú életű lesz a sorozatban, de milyen menő már van egy tigrise:Dxd
2016. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!