Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az uralkodónő milyen sorozat?...

Az uralkodónő milyen sorozat? ⬇

Figyelt kérdés

Az uralkodónő milyen sorozat? Olyasmi mint mondjuk a Titkok hídja vagy Maricruz? Tehát ilyen gyáriszalagon íródott vagy sem?

Utána olvastam, hogy milyennek írják de semmit nem találtam csak annyit, hogy a szinkron nem a legjobb. De ez a része nem érdekel nem ez alapján szeretném a véleményeket. :)



#sorozat #szinkron #Az uralkodónő #Reign Titkok hídja #Mária skót királynő #Megan Follows #Anna Popplewell
2016. júl. 25. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó, bár a Vikingeket jobban szeretem.

Szerintem a szinkronnal sincs gond.

Romantikus, fiatalos, lányos, modern "beütésű", ez egy kicsit zavaró.

2016. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :)

Ahogy olvastam a szinkron hangokat azért csodálkoztam, hogy Megan Follows szinkronját is kifogásolták. Kisfalvy Krisztina már az Anna óta az ő hangja. De mindenben tzdnak hibát találni.


Azért még várok válaszokat! :)

2016. júl. 25. 11:09
 3/7 A kérdező kommentje:
*tudnak
2016. júl. 25. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott is hibát találnak, ahol valójában nincs.
2016. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam amit te írtál csak nem jól fejeztem ki magam.
2016. júl. 25. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet mar keson irok, de szerintem nagyon jo sorozat 😊 vagyis en nagyon szeretem, inkabb a tronok harcahoz tudnam hasonlitani csak persze sokkal enyhebb valtozatban 😊
2016. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! 😊

Azóta már elkezdtem nézni és nekem is nagyon tetszik. A szinkronnal nekem semmi bajom. Szerintem tökéletesen illik az összes hang mindenkihez.

2016. júl. 31. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!