Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legerősebb...

Szerintetek ki a legerősebb horror alak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Maga a halál a Végső állomás-filmekből, az ő támadásai 98%-ban kivédhetetlenek, főleg mivel láthatatlan.
2016. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De Jasont,Freddyt,Samarát,Tűfejet stb.a halál sem tudja megállítani,hiszen már amúgy is halottak
2016. júl. 27. 12:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem Jason Voorhees és/vagy Matt Cordell a legerősebb.Egyikre sem mernéknfogadni,hogy legyőzné e a másikat.De Cordell puszta kézzel kitép egy láncfűrészt a kezedből,belelőhetsz sörétessel,vagy belelőhetsz egy tárat pisztollyal,de őt ez még az egyensúlyából sem billenti ki.Plusz tud lőfegyvereket használni.Bár Jasont is csak úgy tudták legyőzni,hogy szétrobbantották,de onnan is visszatért,szóval nem tudom
2016. júl. 27. 12:57
 4/5 sándorjános ***** válasza:

Azért a végső állomás halálja mivel nincs (igy nem tudják megölni) lenne találni rá egy megoldást, hogy egy bomba pont Jason hasába fúródjon.


Igazából annyi féle szörnyeteg, vagy átok, vagy misztika képes ölni, annyi formában, hogy igazából ez olyan, mint Superment egy ringbe ereszteni Rockyval. Valós körülmények közt Rocky nyerne, mert profin megtanult boxolni, DE mivel Superman szuper erőkkel rendelkezik, ő nyer. Teljesen más létsik, igy igazából nem összemérhetők.

2016. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sándorjános ***** válasza:
Bocsánat a helyesirási hibákért, fáradt vagyok. A "lenne" után idejét akartam irni, csak lemaradt.
2016. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!