Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi várható a...

Szerintetek mi várható a Trónok Harca 7. évadjában? SPOILER!

Figyelt kérdés

Kissé eltér már a sorozat az eredeti könyv adaptációjától,ám én mind a kettőt figyelemmel kísérem,és már nagyon várom a következő évadot és könyvet.


Ti milyen folytatást képzeltek el?


Most hogy Észak Stark uralom alatt van ismét,várható még további Stark területfoglalás,vagy egy esetleges Lannister-Stark konfliktus a régi sérelmek miatt?


Lesz Daenerys-nek beleszólása Westeros történetébe? Sárkányok még oké,de a makulátlanok nem épp a téli viszontagságokhoz vannak hozzászokva,mely jelenleg uralkodik a Hét Királyságban.


Komolyan elképzelhető egy Tyrell-Martell szövetség?

Lesz elég ereje a gyengülő Lannister seregnek visszaverni őket?


A téllel eljönnek a mások is?


Ti mit gondoltok? Bármilyen elmélet érdekel.


2016. júl. 27. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, igen, eléggé eltér már a sorozat a könyvektől.

De én azt eltudnám képzelni, hogy Euronnál majd előkerül a sárkánykürt és elveszi vele Dany legalább egyik sárkányát.

A Tyrellek és "Martellek" egymás ellen fordulnak majd egy bizonyos ponton.

Jaime vagy Arya (a könyvben kimondottan Jaimere tippelek) megöli Cerseit, beteljesítve így a jóslatot, hogy a fiatalbb testvér megöli.

Az északiak a Falra és a Másokra fognak koncentrálni 100%-ban.

Mivel Victarion nincs a sorozatban, így remélem, hogy Jorah fog találkozni egy vörös pappap/papnővel, aki összeégeti a karját és így megmenti, aztán Jorah Dany után indul. Dany elindul Westerosra. Daario esetleg átveszi a hatalmat teljesen Meereenben és átmegy ő os egyfajta rabszolgatartóba. Királyvárban káosz lesz.

Bran a Fal déli oldalára megy és mivel rajta a Más által okozott sebhelyvalami, ezért a Mások is simán képesek lesznek átkelni a Fal túloldalára.

A sorozatban azt is eltudnám képzelni, hogy kettészakad Westeros Dany és Jon között.

Így ömlesztve kb. ennyi.

2016. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amit várok: Arya kipipálgatja a listáján szereplő embereket, kivéve talán Cerseit, ahogy az előző válaszadó is írta, illetve a Vérebet, akit le is húzott róla, és akivel szerintem még lesznek közös jeleneteik a következő évadban. A Starkoknak nagy szerepe lesz a mások elleni harcban, de John még Danerys levesébe is beleköphet, hiszen ha Lianna hozzáment Rhaegerhez (amit még nem tudunk), akkor elvileg ő a jogos trónörökös. Nagyon szeretném megnézni azért Cersei arcát, amikor Danerys megjelenik Királyvárban a dothrakiakkal, a makulátlanokkal, a dorniakkal, a szeretett kisöccsével meg a 3 sárkánnyal, remélem ezt még megéri :D Egyébként a történet elejétől kezdve hiszem azt valamiért, hogy John és Danerys és együtt fognak uralkodni, mint férj és feleség, de tekintve, hogy viszonylag közeli rokonok, és R.R. Martin nem éppen tündérmeséket ír, még az is lehet, hogy az éjkirály ül majd a végén a vastrónra.
2016. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egy angol honlapon még azt is írták,hogy talán Bran warg képességével használja majd fel az egyik sárkányt a mások elleni harcban,így értelmet nyer az Ő szála is.
2016. júl. 27. 23:27
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

"Komolyan elképzelhető egy Tyrell-Martell szövetség?"

Nem láttad az évadzáró részt? :DDD Daenerys flottájában ott voltak egyszerre Tyrell felségjelű

és Martell felségjelű hajók. Szóval a SZÖVETSÉG MÁR MEGTÖRTÉNT.


"Lesz elég ereje a gyengülő Lannister seregnek visszaverni őket?"

Nem, mert mondhatni 4 oldalról támadják őket. Délről Dorne (Martellek) és a the Reach (a Tyrellek területe). Keletről jön Daenerys. Északról ott van az Észak a Starkok alatt és a The Vale, amit Littlefinger (Kisujj) vezet. Nyugatról pedig a Greyjoyok ellene. Esélye sincs. Még nagyon egy ellen sem, nemhogy a 4 ellen egyszerre.


Elmondom miket képzelek el:

1. Dorne (Ellaria Sand) és Tyrion Lannister hiába szövetségesek (Daenerys oldalán), tuti lesz köztük komoly összetűzés, mert ugye Ellaria megölte Myracellát, akivel Tyrionnal nagyon szerették egymást.


2. A 7. évad arról fog szólni, hogy legyőzik és megölik Cersei-t. Ahogy fentebb írtam, olyan túlerővel néz szembe, ami ellen esélye sincs tartósan.


3. Bran visszatér a Falon túlról, újra találkozik Sansával és Jon-nal és elmondja nekik hogy Jon egy Targaryen igazából.


4. Euron Greyjoy-t megölik Yara és Theon.


5. Talán Littlefinger (Kisujj) is meghal, miközben szeretné átvenni a Vastrónt, de közben Daenerys legyőzi őt.


6. A következő évad még az emberek egymás között harcáról szól, de a 7. ÉVAD VÉGÉN A FAL LEOMLIK. És átjönnek rajta a White walkerek (mások). Majd a 8. évad fog főleg az ellenük való harcról szólni.


7. Sansa és Jon között ellentétek fognak kiéleződni


8. Jaime elpártol Cersei mellől. Talán kétszeres királyölő (Kingslayer) lesz majd és lehet hogy ő fogja megölni a mostanra már szinte megbolondult Cerseit-?


9. Arya kiszabadítja a nagybátyját, Edmure-t és majd később találkozik a Vérebbel (Hound) és Beric Dondarrionékkal is. Viszont nekik mindüknek megbocsát és végül nem akarja kinyírni őket.



A 9-ból az életemet tenném rá hogy 5 dolog meg fog valósulni legalább biztosan a hetedik évadban

2016. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva ezt az évadzáróban nem igazán figyeltem meg alaposabban.Mármint a Tyrell & Martell hajókat,szóval emiatt elnézést.


1. Szerintem Tyrion nem tudja ezt a gyilkosságot,vagy ha igen,szerintem félreteszi ezt a háborúban,kiindulva az intelligenciájából.


2. Ezt én is hasonlóan látom. Ha élne Tywin sem tudnának erre stratégiailag mit kitalálni,nemhogy még a szövetségesek nélkül maradt Cercei.


3.Elég semmitmondó lenne Bran szerepe,ha ennyi mászkálás után egyszerűen hazatérne. Valami bonyodalomnak történnie kellene még a Falon túl,hisz ott már csak Bran a központi szereplő.


4. Szintén olyan mint Bran.Ha meg is ölnék,biztosan belepiszkít Asha és Daeny szövetségébe valahogy,hisz most ismertük még meg (sorozat) és Ramsay halálával gonosz nélkül maradunk.


5.Kisujj szerintem van annyira okos,hogy ne próbálja meg betámadni a Vastrónt. Utolsó képsorokból én arra következtetek,hogy inkább lepaktál majd Cercei-el,ha már nem kaphatta meg azt amit igazán akart,Sansát.

Így már nem is lenne olyan gyenge Cercei.


6. Egyetértek


7. Egyetértek


8. Jaime-t még mindig meg tudja etetni Cercei. Szerintem a végsőkig küzdeni fog majd Királyvárért,és csak Tyrionnak köszönhetően nem fog meghalni mikor ideér Daeny .Ahogy Bronn is.


9. Az Edmure rész nekem is tetszik. A törvényen kívüliekkel nem tudom mit kezd majd Martin,hisz elvileg ott van Cat,mint egy zombi. Elég érdekes találkozás lenne ez Arya számára.

2016. júl. 28. 01:09
 6/10 A kérdező kommentje:

Annyival még kiegészíteném,hogy sem a makulátlanok,sem a dothrakiak,sem dorne nincsenek hozzászokva a téli időjáráshoz,ami már itt van.

Királyvár bevehetetlen hajók nélkül,és szerintem a téllel a Fekete Víz Öböl be fog fagyni,ami szinten a vár tartóinak a javát szolgálja majd.


Nem esik el olyan könnyen királyvár

2016. júl. 28. 01:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Dany megérkezik, lesz egy csetepaté a Lannisterekkel, amiből a szöszi kerül ki győztesen. Ezt már várom, amikor majd Tyiron találkozik a nővérével. Badass lesz.


Bran valamilyen úton-módon tudatni fogja Jonival, hogy ba**od, te az uncsitesóm vagy. Észak elég nagy, a 3 'sákkány' meg elég kicsi, plusz nem éppen ideálisak a természeti viszonyok a dothraki/unsullied kombónak. Így valamilyen úton-módon szövetkezni kell. Ezt hogy lehet? Igen, házassággal. Az is érdekes lesz, amikor Dany megtudja, hogy Jon Rhaegar fia. Talán ezt a részt várom a legjobban.


Cersei szerintem el fog menekülni a heggyel. Az előbbit Arya, az utóbbit pedig Sandor fogja elitézni.


Sam találni fog valami turpisságot, a WW-kel kapcsolatban. A mások jönni fognak, de szerintem csak nyolcadik évadban lesz jelentőségük.

2016. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Dany megérkezik, lesz egy csetepaté a Lannisterekkel, amiből a szöszi kerül ki győztesen"

Tehát Cersei? Ő a szöszi.

2016. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8:


Daenerys azért szőkébb mint Cersei.


Ha megkérdeznénk 10 embert hogy az ő fejükben "ki a szöszi a Trónok harcából?", akkor 10-ből 9 ember azt mondaná hogy Daenerys az

2016. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

SPOILER

-Sansa és Jon között nézetbeli különbségek vannak, amit kisujj ki akar majd használni, de Sansa megöleti.

-Arya és Bran szála nekem még nem teljesen világos, de az biztos, hogy Bran által válik majd számunkra világssá, hogy Jon szülei összeházasodtak.

-Cerseit Jamie fogja megölni. ( a jóslatot beteljesítve )

-Dany Jonnal összejön.

-Viserion nevű sárkány meghal az éjkirály által és az övé lesz.

-Évadzárás az lesz, hogy leomlik a fal.

-Jorah Mormont felépül Sam Tarly által a szürkehámból nagy kínok által.

-Szürke féreg beveszi a Lannister várat. Jamie menekülni kényszerül.

-Tarly házat birtokot felégetik a sárkányok.

-Dany-nél Jon összeveszik Theonnal. Theon azzal védi magát, hogy megmentette Sansát.

-Előkerül Gendry aki eddigre már Királyvár kovácsa lett és felkérik csatlakozzon Dany-hez

-Jon-t nem bántják a sárkányok sőt meg is tudja simogatni Drogont. (Számomra kétséges mennyire Targaryen Jon mert megégette a kezét még akkor, amikor egy olajlámpást dobott egy másra a falon )

-Jont Benjen bácsi fogja megmenti a másoktól

-Jon világossá teszi Cerceinek hogy vannak mások és, hogy milyen veszélyesek. Cercei megijed tőlük, de a saját ellenségei ellen akarja őket felhasználni.

-Cercei elvetél Jamie gyerekét hordta

-A töviskirályné beismeri a gyilkosságot Jamienek és megissza a mérget. Lannister seregek feldúlják égikertet (kell a kaja), dorne-t is.

Nagyjából ennyi a jóslat.

Szerintetek mennyire Targaryen Jon? Csak mert Viserys is meg tudott égni a korona által. Ezért mondta Dany, hogy nem volt igazi sárkány. Tehát akkor Jon sem az? A jóslat tényleg Dany-ről szól?

2017. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!