Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezek közül a sorozatok közül...

Ezek közül a sorozatok közül szerintetek melyik a legjobb? Melyiket kezdjem el? 11.22.63; Preacher; Mr. Robot?

Figyelt kérdés

Ha tudtom mást ami szintén jó és még fut akkor írjatok.

Amikot nézek: Trónok Harca, Vikingek, Stranger Things, Aranyélet, True Detective



2016. júl. 29. 11:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy még a Ray Donovan-en is gondolkodom.
2016. júl. 29. 11:27
 2/8 anonim válasza:
Nos, én a héten néztem meg a Mr.Robot-ot és tetszett. :) a többit nem ismerem. Ez egy ilyen.... mindfuck sorozat :D
2016. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül mindet láttam.

A 11.22.63. az csak 10 részes minisorozat ezért nem lesz több évad.Szerintem azzal kezdd.

Utána a preachert ajánlom ,mert az csak 1 évados eddig.

Aztán a ray donovant(én nagyon szeretem, a főszereplő elintéz piszkos dolgokat pénzért)


Mr. Robot se rossz,de nekem a fentiek jobban tetszenek.


Azok közül még amit nézel láttam a trónok harcát és a vikingeket.Az utóbbiból még csak az első évadot.


Gondolkozom a Stranger Things-en ,hogy elkezdjem e.

Spoiler nélkül el tudod mondani,hogy ajánlod e nekem?

2016. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én rákattantam a Mr. Robotra.Csak ajánlani tudom, persze kell, hozzá az, hogy szeresd az ilyen műfajú alkotásokat.


A Trónok Harcát nézem, de már csak kíváncsiságból. Irtó jól indult, és még most is nagyon jó, de nagyon "elhollywoodiasodott".

A Vikingeket szeretném majd elkezdeni.

2016. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Stranger Things-et mindenképp tudom ajánlani, nem egy világ megváltó sorozat, de nagyon izgalmas, szórakoztató, és az egész tisztára olyan mint a 80-as évekbeli filmek. Pl. E.T.
2016. júl. 30. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:

MR ROBOT!!!!


dandu

2016. júl. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

OKé, akkor elkezdem.Te végül melyiket nézed?

(#3)

2016. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem kezdtem bele de majd a 11.22.63-mal fogom kezdeni ahogy a 3-mas írta. Utána Preacher, majd Mr. Robot, és végül Ray Donovan.
2016. aug. 1. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!